Bursaspor'un Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Başladı - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Bursaspor'un Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Başladı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Spor
Bursaspor'un Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Başladı

Bursaspor'un Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı başladı.

Bursaspor'un Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı başladı.

Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda yapılan olan kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda gündeminde yer alan yönetim kurulu faaliyet raporu ve mali raporların okunması, yeni seçilecek yönetim kuruluna verilecek olan borçlanma yetkisi ile ilgili görüşme, denetim kurulu raporunun okunması, yönetim kurulu faaliyet raporunun görüşülmesi, denetim kurulu faaliyet raporunun görüşülmesi, yönetim kurulunun ibrası, Denetim Kurulu'nun ibrası, tahmini bütçenin okunması, görüşülmesi ve onaylanmasının ardından delegeler oy verme işlemlerine başlayacak.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Kapalı Spor Salonu'nda kongre için hazırlanan sahnenin arkasında bulunan Bursaspor ve Türk bayraklarının ortasındaki İbrahim Yazıcı pankartı dikkat çekti. Merhum başkan Yazıcı'nın konuşmaları ve görüntüleri barko vizyon gösterisi şeklinde sunulduğu sırada ise duygusal anlar yaşandı. Salonda bulunan üyeler, başkan adayları ve ekipleri de görüntülerin yayınlandığı sırada ayağa kalkarak uzun süre alkışladı.

2 BİN 793 ÜYE OY KULLANACAK

Yeşil-beyazlı kulübün başkanlığı için adaylığını koyan Erkan Körüstan, Hayri Yazıcı, Mesut Mestan, Muzaffer Önadım ve İlhan Uslu, 2 bin 793 delegeden oy bekleyecek. Toplam 3 bin 125 üyesi bulunan Bursaspor'da, 331 kişi ise üyeliklerinin yeni olması sebebiyle oy kullanamayacak.

Başkan adaylarının yönetim kurulu listeleri ise şöyle:

Muzaffer Önadım:

Hayati Kaptanlar, Salih Değirmencioğlu, Erkut Karakurt, Halil Yılmaz, Halil Yılmaz, Savaş Doğan, M.Ender Maaşoğlu, Ercan Korkmaz, Erol Akpınar, Mustafa Vatansever, Yılmaz Güldoğan, Mutlu Totrakan, İrfan Vardar, Engin Altun.

İlhan Uslu:

Vehbi Varlık, Selçuk Eren, Recep Aydın, M.Turgut Akben, Öztürk Yazıcı, Saffet Akarsu, Enver Salar, Mehmet Kara, Emel İrgil, İsa Altıkardeş, Sedat Sünnetçioğlu, Süleyman İskenderoğlu, Birol Mumcu, Nadi Turan.

Erkan Körüstan:

Rıdvan Şen, Nedim Çelik, Serkan Sabuncuoğlu, İlhan Satık, Ali Ay, Necdet Ertaş, Mehmet Aktar, İlyas Kocaefe, Yüksel Çolak, Melih Özeren, İlyas Acar, Adem Sakarya, İrfan Demirdüzen, Yusuf Arslan.

Mesut Mestan:

Nazım Kapıcıoğlu, Ekrem Pamuk, Nurettin Göler, İbrahim Alagöz, Mustafa Erkan Çetinkaya, Hasan Başaran, Feridun Özyüksel, Emre Akçil, Serdar Avcı, Tahsin Ardıç, Şaban Kurt, Sabit Şerbetçioğlu, Erdinç Doğan, Nihat Sevim.

Hayri Yazıcı:

İlhan Parseker, Sami Bilge, Gökçin Aras, Metin Ceylan, Hasan Gülayan, Haluk Sami Topbaş, Kemal Güler, Mehmet Çavuşoğlu, Serdal Can, Nejat Çölek, Hasan Saltan, İrfan Koç, Serhat Yenice, Sezer Sezgin. - BURSA

Bursaspor'un Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Başladı

Bursaspor'un Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Başladı

Bursaspor'un Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Başladı

İhlas Haber Ajansı - Spor Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title