Bursa Valiliği Tanıtma Birliği Gençler ile Bursa'yı Dünyaya Açıyor

Bursa Valiliği Tanıtma Birliği Gençler ile Bursa'yı Dünyaya Açıyor

25.07.2014 18:20 | Son Güncelleme: 25.07.2014 18:20
Bursa Valiliği Tanıtma Birliği Gençler ile Bursa'yı Dünyaya Açıyor

Bursa Valiliği İl Kültür Turizm Tanıtma Birliği'nin hazırladığı projelerinden biri olan ve hibe almaya hak kazanan First EVS isimli proje ile gençler İtalya’ya gitmeye hazırlanıyor.

Bursa Valiliği İl Kültür Turizm Tanıtma Birliği'nin hazırladığı projelerinden biri olan ve hibe almaya hak kazanan First EVS isimli proje ile gençler İtalya'ya gitmeye hazırlanıyor.

6 ay süre ile İtalya'nı Sicilya şehrinde gerçekleşecek proje'nin ilk teknik toplantısı geçtiğimiz günlerde Bursa Valiliği Çarşamba Hizmet Binasın'da Proje Sorumlusu Arzu Kırayoğlu öncülüğünde gerçekleşti. Teknik toplantıya 22 Ağustos'ta İtalya yolcusu olan İznik Belediyesi'nden Samet Şimşek ve önümüzdeki dönemlerde gitmesi planlanan Yıldırım Belediyesi'nden Recep Peker katıldı. Toplantı sonrasında Bursa Vali Yardımcısı Samet Ercoşkun'u makamında ziyaret eden katılımcılar, proje hakkında sohbet ederek yapılması gerekenler hakkında bilgi aldı.

Toplantıda gençlere Bursa'nın ve katılımcı ilçeleri İtalya'da en iyi şekilde temsil ederek, bundan sonra yapılacak çalışmalarda ortak kurumlar bulma yolunda yapılması gerekenler anlatıldı. Katılımcı gençler Samet Şimşek ve Recep Peker konuşmaları'nda "Bursa Valiliğimize Bursa ve Gençler için sağladığı çalışmalara teşekkür ediyoruz. Kültür Turizm Tanıtma Birliği tarafından sağlanan bu imkanlar ile yıl boyunca Bursa ve İlçelerinin ismi dünyada yankılanıyor. Bu bağlamda Bursa Valimiz Münir Karaloğlu'na, Bursa Vali Yardımcımız Samet Ercoşkun'a ve Proje sorumlumuz Arzu Kırayaoğlu'na teşekkür ederiz" şeklinde konuştular. - BURSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title