Sinan Akçıl'dan Boşanacağı İddia Edilen Burcu Kıratlı Kimdir?

Sinan Akçıl'dan Boşanacağı İddia Edilen Burcu Kıratlı Kimdir?

Güzel oyuncu Burcu Kıratlı ile kısa zaman önce dünya evine giren Sinan Akçıl hakkında boşanacakları yönünde iddialar ortaya atıldı. Peki, boşanacağı öne sürülen Burcu Kıratlı kimdir?

Sinan Akçıl'dan Boşanacağı İddia Edilen Burcu Kıratlı Kimdir?

Kısa süre önce Sinan Akçıl ile hayatını birleştiren oyuncu Burcu Kıratlı'nın kıskançlık nedeniyle boşanacağı öne sürüldü. Burcu Kıratlı kimdir?

BURCU KIRATLI KİMDİR?

Kıratlı, 23 Temmuz 1989 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. ilkokul öğrenimini Ata Koleji'nde, orta okul öğrenimini BJK Koleji'nde, lise öğrenimini ise Bebek Yeni Yıldız Koleji'nde tamamladı ve Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümünden mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Actor Studio eğitimi aldı ve ardından 2 sezon boyunca kadrolu oyuncu olarak görev aldı.

ÖZCAN DENİZ'İN FİLMİNDE YER ALDI

İlk olarak 2010 yılında Elde Var Hayat dizisinde Yağmur karakterini canlandırdı. 2013 yılında Özcan Deniz'in yazıp yönettiği Su ve Ateş filminde Helin karakterine can verdi. 2014 yılında Peri Masalı filminde oynadı. Diriliş: Ertuğrul dizisinde Gökçe karakteriyle izleyici karşısına çıktı. 2015 yılında Bizim Hikaye isimli filmde Elif karakterini canlandırdı. Son olarak da Aşk ve Mavi dizisinde, "Mavi" karakteriyle izleyici karşısına çıktı.