Bulut Aras Haberleri

Bulut Aras haber, Bulut Aras son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bulut Aras - 18.03.2021
Uzun soluklu dizilerin sadık oyuncusu: Ümit Yesin
Başarılı oyuncu, "Hanımın Çiftliği" dizisinde, Gülben Ergen, İlknur Bozkurt, Fikret Hakan, Bulut Aras, Meral Orhonsay, Ülkü Ülker, Aydemir Akbaş, Sami Hazinses, Merih Fırat, Ünsal Emre, Efkan Efekan ve Erol Taş ile birlikte oynadı.
Bulut Aras - 17.11.2020
Sağır ve dilsiz kardeşler 20 yıldır çobanlık yapıyor
Engelli kardeşlerin küçük kardeşleri Bulut Aras, aileden üç ağabeyinin doğuştan sağır ve dilsiz olduklarını belirtti.
Bulut Aras - 01.08.2020
Yurt genelinde meydana gelen trafik kazalarıyla ilgili haberlerimizi derleyerek yayımlıyoruz.
Kazada yaralanan Neslihan Coşgun ile araçtaki Gülizar Coşgun (47), Ebru Ağırbaş (24), Bulut Ayaz Ağırbaş (5) ve Bulut Aras Ağırbaş (3) Turgutlu Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Bulut Aras - 09.03.2019
İzmir'de CHP'nin Seçim Bürosuna Düzenlenen Silahlı Saldırı
Açıklamada, şunlar kaydedildi: "Söz konusu olayın faili olarak, uyuşturucu madde kullanma ve ticareti yapmak, kasten adam yaralama, mala zarar verme ve hırsızlık suçlarından kaydı bulunan Bulut Aras isimli şahıs, kullanılan silahla yakalanmıştır.
Bulut Aras - 09.03.2019
İzmir Valiliğinden Seçim Bürosuna Yapılan Saldırıyla İlgili Açıklama
İzmir Valiliğinden yapılan açıklamada, "İzmir Valiliği (BHİ) Cumhuriyet Halk Partisi'nin Bayraklı Yamanlar Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezine silahla ateş edilmiş ve iki vatandaşımız hafif şekilde yaralanmıştır. Söz konusu olayın faili olarak, uyuşturucu madde kullanma ve ticareti yapmak, kasten adam yaralama, mala zarar verme ve hırsızlık suçlarından kaydı bulunan Bulut Aras isimli şahıs olayda kullanılan silahla yakalanmıştır.
Bulut Aras - 14.05.2018
11. Uluslararası Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali"
Elazığ Kültür ve Sanat Derneği tarafından kentteki bir otelde düzenlenen festivalin kapanış galasına Gökhan Güney, Defne Yalnız, Bulut Aras, Serkan Kuru, Güngör Bayrak, Fatih Doğan, Hilal Saral, Beyza Çimenot ve Ece Müderrisoğlu'nun da aralarında olduğu çok sayıda sanatçı ve oyuncu katıldı.
Bulut Aras - 12.05.2018
Elazığ'da 'Çayda Çıra Film Festivali'nin Galası Yapıldı
Bu yıl iddialı bir festival hazırladıklarını ifade eden Çayda Çıra Dernek Başkanı Serdar Kara ise "Bu kültür sanat organizasyonlarının en önemlisinden biri de bu gece gerçekleştirilmiş oluyor. Bu yıl çok iddialı jüri ile başladık. Umarım bundan sonraki dönemlerde de bu jüri üyelerimizin daha çok üstüne koyarak Elazığ'a gelmelerini sağlayacağız." Bulut Aras, Gökhan Güney, Defne Yalnız, Faik Öztürk ve Safiye Soyman gibi birçok ünlü ismin katıldığı gala gecesi onur ödüllerinin verilmesi ile sona erdi.
Bulut Aras - 12.05.2018
11. Uluslararası Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali"
Elazığ'da "11. Uluslararası Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali"nin açılış galası sinema ve dizi oyuncularının katılımıyla gerçekleştirildi. Elazığ Kültür ve Sanat Derneği tarafından kentteki bir otelde düzenlenen festivalin açılış galasına Gökhan Güney, Defne Yalnız, Bulut Aras, Serkan Kuru, Güngör Bayrak, Fatih Doğan, Hilal Saral, Beyza Çimenot ve Ece Müderrisoğlu gibi çok sayıda sanatçı ve oyuncu katıldı.
Bulut Aras - 08.05.2018
1. Uluslararası Siirt Kısa Film Festivali" Başladı
Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, sinemayı kendilerine sevdiren, Türk sinemasının değerini artıran yıldızların Siirt'te olduğunu ifade ederek, "Hülya Koçyiğit, Bulut Aras ve isimlerini saymakla bitiremeyeceğim çok değerli sanatçılarımız aramızda olacak.
Bulut Aras - 05.02.2018
Elektrikli Fırın Faciaya Neden Oluyordu
Olay, Saruhanlı ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Nurgül Ceylan G. (23), Birgül Ö. (20), Bulut Aras Ö.
Bulut Aras - 29.12.2017
Dha Yurt Bülteni-4
-Elektrik mühendisi Bulut Aras ile röp.
Bulut Aras - 23.10.2017
Emek Sineması Yeniden" Sergisi Açıldı
Yaklaşık 85 fotoğrafın yer aldığı "Emek Sineması Yeniden" sergisinin açılışına, Engin Çağlar, Suzan Avcı ve Bulut Aras gibi sanatçılar da katıldı.
Bulut Aras - 21.10.2017
54'üncü Uluslararası Antalya Film Festivali Kortejle Başladı
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl 54'üncüsünü gerçekleştirdiği Uluslararası Antalya Film Festivali, her yıl düzenlenen geleneksel kortej geçişiyle başladı. Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi önünde klasik araçlara binen Türk sinemasının yıldızları, halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yüzüncü Yıl, Güllük, Atatürk ve Işıklar caddeleri boyunca çok sayıda kişi sıralandı. Ellerinde cep telefonlarıyla sanatçıları çekmeye çalışanlar, sevdikleri sanatçılarla selfie yaptı. Cadde boyunca, 'Sinemanın Yıldızları Buradan Geçecek' tabelaları dikkati çekti. Halkın yoğun ilgisine rağmen korteje sanatçıların katılımı düşük oldu. Korteje Necati Şaşmaz, Erhan Yazıcıoğlu, Bulut Aras, Osman Sınav, Murat Han, şarkıcı Bengü gibi isimler katıldı.
Bulut Aras - 21.10.2017
Dha Yurt Bülteni-14
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl 54'üncüsünü gerçekleştirdiği Uluslararası Antalya Film Festivali, her yıl düzenlenen geleneksel kortej geçişiyle başladı. Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi önünde klasik araçlara binen Türk sinemasının yıldızları, halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yüzüncü Yıl, Güllük, Atatürk ve Işıklar caddeleri boyunca çok sayıda kişi sıralandı. Ellerinde cep telefonlarıyla sanatçıları çekmeye çalışanlar, sevdikleri sanatçılarla selfie yaptı. Cadde boyunca, 'Sinemanın Yıldızları Buradan Geçecek' tabelaları dikkati çekti. Halkın yoğun ilgisine rağmen korteje sanatçıların katılımı düşük oldu. Korteje Necati Şaşmaz, Erhan Yazıcıoğlu, Bulut Aras, Osman Sınav, Murat Han, şarkıcı Bengü gibi isimler katıldı.
Bulut Aras - 05.10.2017
Eşi ile Yaşadığı Aşk Sayesinde Lösemi Hastalığını Yendi
Sakarya'da aynı mahallede yaşayan Tayfun (27) ve Özlem Öztunç (27) çifti 2009 yılında birbirlerine aşık oldular. İlk kez 2006 yılında 14 yaşındayken Lösemi hastası olduğunu öğrenen Özlem Öztunç, bir süre tedavi gördükten sonra hastalığı yeniden nüksetti. Tayfun ve Özlem Öztunç çifti 2009 yılında aşk yaşamaya başlayınca iki tarafın ailesi de evlenmelerine karşı çıktı. Ailesi tarafından başkası ile nişanlandırılan Tayfun Öztunç, düğüne 2 gün kala Özlem Öztunç'u kaçırarak evlendi. Özlem Öztunç eşi ile birlikte yaşadıkları aşk sayesinde kendi kendine ilik üretip Lösemi hastalığından kurtulmayı başardı. Evliliklerinden Azra Nur (3) ve Bulut Aras (2) isminde 2 çocukları olan aile şimdi ise çadırda zor şartlar altında yaşam mücadelesi veriyor.
Bulut Aras - 26.08.2017
Köyceğiz'de 11'inci Kaunos Altın Aslan Film Festivali Başladı
Köyceğiz Kaunos Altın Aslan Film Festivali açılış törenine Köyceğiz Kaymakamı Gürkan Demirkale, Belediye Başkan Vekili Muhammet Sül, İlçe Emniyet Müdürü Burhan Şahin, Jandarma Komutan Vekili Jandarma Kıdemli Başçavuş Mustafa Ten, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kültür ve Turizm Bakanlığı, TRT, Köyceğiz Belediyesi, Köyceğiz Kaymakamlığı, Kültürler Arası İşbirliği ve Diyalog Derneği'nin katkıları ile düzenlenen festival açılış töreni, son olarak 15 Temmuz'da yaşamını yitiren geçmişten günümüze tüm şehitler için gerçekleştirilen saygı duruşuyla başladı. 11'inci Köyceğiz Kaunos Altın Aslan Film Festivali tarafından her yıl verilen 'Yaşam Boyu Onur Ödülleri', Türkiye sinemasına yıllar boyu emek vermiş Nesli Çölgeçen, Cihat Tamer, Bulut Aras ve Suna Yıldızoğlu'na verildi.
Bulut Aras - 26.08.2017
Dha Yurt Bülteni-3
Balıkesir Şeytan Sofrası bölgesinde 17 Ağustos'ta meydana gelen orman yangınında, 20 hektarlık alan zarar gördü. Orman Genel Müdürlüğü, bölgenin tekrar ağaçlandırılacağını duyurdu. Anayasanın 169. maddesine göre ormanların devletin gözetiminde olduğu, yanan ormanların yerinde yeni orman yetiştirilir maddesinin bulunduğu vurgulandı. Ağaçlandırma çalışmalarının başlandığı belirtilirken, şu bilgiler verildi: "2006 yılında Şeytan Sofrası mevkiinde 168 hektar alanda meydana gelen yangında tahrip olan yerlere proje yapılarak Fıstıkçamı, Kızılçam, Servi, Kıbrıs Akasyası, İğde, Zakkum, Erguvan, Keçiboynuzu, Aylantus, Dişbudak ve Dut fidanları dikilmiştir. Ayrıca 2016 ve 2017 Ulusal Biyoçeşitlilik Envanter ve İzleme Sistemi (UBENİS) kapsamında yapılan Biyolojik Çeşitlilik nihai raporuna esas ara raporda yanan sahada herhangi bir endemik türe rastlanmamıştır. Bu bölgenin kaynak değeri orman ve rekreasyon özelliği olup, ağaçlandırma yapılmasına elverişlidir. Hakkıbey Yarımadası Cennetkoyu Mevkii'nde üretim faaliyetleri tamamlanıp sahadan çıkıldıktan sonra 20 hektar saha yapay gençleştirme çalışmaları ile gençleştirilecektir. Yapay olarak gençleştirilecek sahada tohum takviyesi yapılacak, arazi hazırlığı makineli çalışma ile yapılıp Servi, Akasya, Kızılçam ve Fıstıkçamı dikilecektir. Yangın nedeniyle bozulmuş olan ekolojik dengenin yeniden tesis edilebilmesi, yangın sonucu kaybedilen tabii, estetik ve rekreasyonel kaynak değerinin kısa süre içerisinde geri kazanılması için, yanan sahalarda yukarıda belirtilen işlemler yerine getirilerek yanan saha ormanlaştırılacaktır" Görüntü Dökümü --------------------- arşiv -yanan alandan görüntü Haber: BALIKESİR   =================================== Köyceğiz'de 11. Kaunos Altın Aslan Film Festivali başladı MUĞLA'nın Köyceğiz İlçesi'nde bu yıl 11'incisi düzenlenen Kaunos Altın Aslan Film Festivali başladı.  Köyceğiz Kaunos Altın Aslan Film Festivali açılış törenine; Köyceğiz Kaymakamı Gürkan Demirkale, Belediye Başkan Vekili Muhammet Sül, İlçe Emniyet Müdürü Burhan Şahin, Jandarma Komutan Vekili Jandarma Kıdemli Başçavuş Mustafa Ten, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kültür ve Turizm Bakanlığı, TRT, Köyceğiz Belediyesi, Köyceğiz Kaymakamlığı, Kültürler Arası İşbirliği ve Diyalog Derneği'nin katkıları ile düzenlenen festival açılış töreni, son olarak 15 Temmuz'da yaşamını yitiren geçmişten günümüze tüm şehitler için gerçekleştirilen saygı duruşuyla başladı. 11. Köyceğiz Kaunos Altın Aslan Film Festivali tarafından her yıl verilen 'Yaşam Boyu Onur Ödülleri', Türkiye sinemasına yıllar boyu emek vermiş Nesli Çölgeçen, Cihat Tamer, Bulut Aras ve Suna Yıldızoğlu'na verildi.
Bulut Aras - 12.06.2017
7. Malatya Uluslararası Film Festivali"
Sinemada bir duruş Mesut Uçakan Türkiye'deki 1980'li yılların sonu ve 1990'lı yılların başındaki siyasallaşma sürecine "Reis Bey" ve "İskilipli Atıf Hoca" filmleriyle katkıda bulunan usta yönetmen Mesut Uçakan, 1978 yılında başrollerini Müjde Ar ve Bulut Aras'ın paylaştığı "Lanet" adlı filmiyle ilk uzun metrajını çekti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bulut Aras Haberleri | Bulut Aras Kimdir - Haberler - Bulut Aras haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bulut Aras kimdir, hayatı ve biyografisi. Sultan filmi nerede çekildi? Sultan filmi ne zaman çekildi? Sultan konusu ne, oyuncuları kim
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 03:39:56. #1.15#

title