Bryan Cranston, Gençliğinde Cinayet Şüphelisi Olarak Arandığını Açıkladı

Bryan Cranston, Gençliğinde Cinayet Şüphelisi Olarak Arandığını Açıkladı

Breaking Bad dizisinde çılgın bir uyuşturucu baronunu canlandırarak dünya çapında üne kavuşan aktör Bryan Cranston'ın geçmişte bir cinayet şüphelisi olduğu ortaya çıktı.

Bryan Cranston, Gençliğinde Cinayet Şüphelisi Olarak Arandığını Açıkladı

Televizyon tarihinin efsane dizileri arasına giren, çokça ödül almış 'Breaking Bad' dizisinin başrol oyuncusu Bryan Cranston, ünlü aktör James Franco ile birlikte Youtube 'da yayınlanan 'Hot Ones' adlı bir şova konuk oldu. 60 yaşındaki aktör, sohbet sırasında genç yaşlarında adının karıştığı cinayet soruşturmasına dair hatırasını paylaştı. Malcolm in the Middle ve Seinfeld gibi dizilerde de rol almış olan aktör Cranston, henüz gençken erkek kardeşiyle ülkeyi baştan başa gezmeye karar vererek kendilerini yollara vurmuşlar.

"RESTORAN ŞEFİNİ NASIL ÖLDÜREBİLECEĞİMİZİ KONUŞURDUK"

Florida eyaletinin Daytona Beach ilçesinde parasız kalınca, yollarına devam edebilmek için geçici süreyle bir restoranda çalışmaya başlamışlar. Aktör Cranston, sunucu Sean Evans'a, çalıştıkları restoran şefinin adını Peter Wong olduğunu söyledikten sonra: "Şef Wong, sefil, alçak herifin biriydi. Herkesten nefret ederdi, herkes de ondan nefret ederdi. Garsonlar toplanıp, aralarında 'nasıl Peter Wong'u öldürebiliriz?' diye konuşurlardı." sözlerini dile getirdi. Ünlü aktör, restoranın mutfağında garsonlarla kafa kafaya verip, Wong'u küçük parçalara ayırmayı, sonra da 'wok tava'da kızartmayı düşündükleri o konuşmaları katıldığı yayında anlattı.

POLİS, CRANSTON KARDEŞLER HAKKINDA ARAMA KARARI ÇIKARTMIŞ

Bryan Cranston sohbet şovuna katılan aktör Franco ve sunucu Evans'ın ilgisini çeken hikayesine devam ederek: "Tatil sezonunun sona ermesinden sonra erkek kardeşim ve ben restorandaki işimizden ayrıldık ve motosikletlerimize atlayıp yola koyulduk. Tam bizim işten ayrıldığımız sıralarda şef Wong ortalıktan kayboldu. Daha sonra polisler restorana gelmiş ve 'Herhangi biri Peter Wong'a zarar vermekten bahsetti mi?' diye sormuş. Artık bu civarda olmayan herhangi biri derken, şüphe okları Cranston kardeşleri yani bizleri göstermiş. Polis, hakkımızda gözaltına alma kaydı oluşturarak, her yerde bizi aramaya koyulmuş.

ŞEFİN CESEDİ BİR ARABA BAGAJINDAYKEN, POLİSLER AKTÖRÜ ARIYORMUŞ

Daha sonra ortaya çıktı ki, bir hayat kadını Peter Wong'u kandırarak Daytona'daki bir eve çekmiş. Evde Wong'u bekleyen bir adam onu, defalarca kafasına vurarak öldüresiye dövmüş, daha sonra da cesedini bir arabanın bagajına tıkmış. Bu arada polisler de cinayet şüphelisi diye bizim peşimize düşmüşler." sözleriyle başından geçen ilginç macerayı dile getirdi.