Bodrum Hasan Köseoğlu, Toprağa Verildi

Bodrum Hasan Köseoğlu, Toprağa Verildi

08.11.2017 15:36 | Son Güncelleme: 08.11.2017 15:36

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde yaşamını yitiren akademisyen, siyasetçi ve yazar Baskın Oran'ın üvey oğlu 42 yaşındaki Hasan Köseoğlu, ailesi ve arkadaşlarının gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde yaşamını yitiren akademisyen, siyasetçi ve yazar Baskın Oran'ın üvey oğlu 42 yaşındaki Hasan Köseoğlu, ailesi ve arkadaşlarının gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.DJ'lik de yapan müzisyen ve yapımcı Hasan Köseoğlu, geçen 23 Ekim'de, sabaha karşı geldiği Kumbahçe Mahallesi Zeki Müren Caddesi'ndeki evlerinin önündeki merdivenleri çıkarken, düşüp, başını yere çarptı. Saat 09.00 sıralarında, annesi Feyhan Görgün Oran tarafından merdivenlerde hareketsiz yatarken bulunan Köseoğlu, ambulansla Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Beyin kanaması geçirdiği belirlenen Köseoğlu, Beyin Cerrahı Opr. Dr. Ender Tabur tarafından ameliyat edildi. Yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam edilen Köseoğlu, doktorların tüm müdahalesine rağmen bugün saat 01.00 sıralarında yaşamını yitirdi.

DEDESİNİN MEZARINAN ÜZERİNE DEFNEDİLDİ

Köseoğlu, bugün Adliye Camii'nde öğlende kılınan namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Köseoğlu'nun cenaze törenine; üvey babası Baskın Oran, annesi Feyhan Görgün Oran, kardeşi Neyran Köseoğlu, Bodrum Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Niyazi Atare, oyuncu Birce Akalay ve eğlence sektörü işletmecileri ile arkadaşları katıldı. Köseoğlu'nun kız arkadaşlarından bir grubun sırtında Hasan K yazılı Fenerbahçe formaları ile cenaze törenine katıldıkları görüldü.Baskın Oran ve anne Feyhan Görgün Oran, yakınlarının yardımıyla cenazede ayakta durabildi. Birce Akalay ve ölen Köseoğlu'nun bazı akrabaları, caminin önündeki tabutun üzerinde dakikalarca ağladı.

Başkan Kocadon, Böyle zamanlarda konuşmak en zoru. Genç yaşta çok değerli ve Bodrum'da sevilen bir kardeşimizi kaybetmenin acısını yaşıyoruz. Nur içinde yatsın dedi.

Baba Baskın Oran ise Evlat acısını yaşamanın güçlüğünü çekiyoruz diyebildi.

Köseoğlu cenaze namazının ardından Gümbet Karaburgaz Mezarlığı'nda eski Bodrum belediye başkanlarından olan dedesi Derviş Görgün'ün mezarının üzerine defnedildi.

Bodrum Hasan Köseoğlu, Toprağa Verildi
Bodrum Hasan Köseoğlu, Toprağa Verildi
Bodrum Hasan Köseoğlu, Toprağa Verildi

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet Haberler

title