Beyaz Show'a Katılan Serkan Kaya: Benimle Alay Ettiler

Beyaz Show'a Katılan Serkan Kaya: Benimle Alay Ettiler

Haberler.com - Haberler | Magazin

Özcan Deniz, filminin oyuncularını konuşturmadığını söyleyerek Beyaz'a tepki göstermişti. Program konuklarından Serkan Kaya da Özcan Deniz'e kızdı.

Özcan Deniz'in yapım ortağı olduğu filmi 'Her Şey Aşktan'ın oyuncuları Hande Doğandemir, Şükrü Özyıldız ve Mithatcan Özer geçen hafta sonu 'Beyaz Show'a konuk olmuştu. Deniz, programın ardından diğer konuk Serkan Kaya'ya çok fazla şarkı söyletildiği ve oyunculara konuşma fırsatı verilmediği gerekçesiyle art arda sitemkâr tweet'ler atmıştı.

"AYAĞINI AĞZIMA KADAR SOKSA DA GÖRMEZDEN GELDİM"

Deniz'in bu tavrı aynı programa katılan arabeskçi Serkan Kaya'yı çileden çıkardı. Asıl kendisine karşı saygısızlık yapıldığını belirten Kaya, "Sağ tarafımdaki, kıymetlimizin (Sezen Aksu) oğlu (Mithatcan) ayağını ağzıma kadar soksa da görmezden geldim. Diğerleri arabesk şarkıcısı görmemiş gibi davrandı. Birbirlerine bakıp alaycı bir tavır sergilediler" dedi.

"YAKIŞIK ALMADI"

Serkan Kaya, Özcan Deniz için "Ona çok kırgınım. Konukların konuşmasına ben engel olmuşum gibi tweet'leri retweet etmesi yakışık almadı" diye konuştu.

ÖZCAN SİTEM TWEET'İ ATMIŞTI

Özcan Deniz, Twitter'dan "Beyaz Show'a teşekkür ediyoruz. Yolladığımız filmin başını izlediği için! Filmimizin yönetmenini bildiği, oyuncularımıza konuşma fırsatı verdiği için! Emeğe saygılı davrandığı için!" yazarak Beyaz'a tepki göstermişti.

##8118104##


Haber Yorumları (12)
BLUEİCE: Serkan Kaya kim la. . . hiç duymadım
TESTCİLER: Kendimle gurur duyuyorum.bu programi 1defa bile izlemedigim icin.
SEMRA: O degilde Show beyazin ne isterse ne kadar isterse onu yapar. Bide bu var: kac kere cagirdi seni Showuna gercekten kirildiysan ara söyle. Tweetle sadece dikkat cekmek istiyormus gibi oldu .. Neyse ..
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title