Trump yönetiminden bir istifa daha! Beyaz Saray İletişim Direktörü Farah görevini bıraktı - Haberler
Haberi Paylaş

Trump yönetiminden bir istifa daha! Beyaz Saray İletişim Direktörü Farah görevini bıraktı

ABD'de Başkanlık seçimlerini resmi olmayan sonuçlara göre kaybeden Donald Trump yönetimindeki bazı isimler görevlerinden ayrılıyor. Son olarak Beyaz Saray İletişim Direktörü Alyssa Farah, görevinden istifa ettiğini duyurdu.

ABD'de 3 Kasım'da yapılan başkanlık seçimlerine ilişkin tartışmalar sürerken Donald Trump yönetimindeki bazı isimler görevlerinden ayrılıyor.

BEYAZ SARAY İLETİŞİM DİREKTÖRÜ İSTİFA ETTİ

Beyaz Saray İletişim Direktörü Alyssa Farah, yaptığı istifa açıklamasında, "yeni projelere adım atabilmek" amacıyla görevinden ayrılma kararı aldığını ve söz konusu göreve kendisini layık gördüğü için "Başkan Trump'a minnettar olduğunu" belirtti.

Trump yönetiminden bir istifa daha! Son isim Beyaz Saray İletişim Direktörü Farah olduAlyssa Farah

NİSAN AYINDA GÖREVE GETİRİLMİŞTİ

Beyaz Saray'dan yapılan kısa açıklamada Farah'ın ayrılığı doğrulanırken başkanlık seçimlerinden bahsedilmedi. Daha önce Başkan Yardımcısı Mike Pence'in ve sonra da Pentagon'un basın sözcülüğü görevlerini yürüten Farah, nisan ayında bu göreve getirilmişti.

AA / Hakan Çopur - Son Dakika Haberleri

Amerika Birleşik Devletleri, Donald Trump, Beyaz Saray, İstifa, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title