Haberler » Spor » Beşiktaş'ta Ortalık Karıştı - Spor

Beşiktaş'ta Ortalık Karıştı

Trabzonspor maçında yok yere kırmızı kart gören ve yenilgide başrol oyuncusu olarak gösterilen Quresma için "Cici çocuk muamelesi görüyor. Yönetim korkudan ceza bile veremiyor." denildi.

Beşiktaş'ta Ortalık Karıştı

Trabzonspor maçında yok yere kırmızı kart gören ve yenilgide başrol oyuncusu olarak gösterilen Quresma olayında ilginç gelişmeler yaşanırken, yönetiminde yer alan bir üst düzey bir yöneticinin açıklamaları kulüpte bomba etkisi yarattı.

"CEZA VEREMİYORLAR"

Başkan 'ı gelişmelerden sorumlu tutan yönetici, "Aldıkları ve yüzde yüz düzeldi dedikleri Quaresma'nın haline bakın. Taraftardan korktukları için ceza bile veremiyorlar. Giderken tesislere küçük abdestini yapan, sağa-sola bağıran bu adam mı düzeldi? İnsanları bu kadar saf mı görüyorlar?" dedi.

"CİCİ ÇOCUK MUAMELESİ GÖRÜYOR"

Bursaspor'a transfer olan Dzudsak'ın transferini bitirdiklerini ama Başkan Orman'ın sürekli kendisini arayıp Quaresma'yı alalım diye tutturduğunu ifade eden yönetici, "Tüm yabancılara araba olarak A4 verdik onlara biniyorlar. Quaresma'ya da bu araç verildi ama kendisi anahtarları yere attı. Hala cici çocuk muamelesi görüyor. Ama artık yeter olan biteni tüm ayrıntıları ile açıklayacağım." şeklinde konuştu.

"Kulüpten gönderilen, görev değişikliği yapılan kim varsa Başkan Orman beni adres gösteriyor. Mete Vardar, Önder Özen bunlardan birkaçıdır. Sorun başkana isterseniz." ifadelerini kullandı.

"HAYAL KIRIKLIĞI YAŞADIM"

Yönetim teşkil edilirken, amacının dışardan destek verip maddi yardımda bulunmak istediğini ifade eden Beşiktaş yöneticisi "Birden ne olduğunu anlamadan kendimi içerde buldum." dedi. Kulüpte yaşadığı ve gördüğü manzara karşısında hayal kırıklığı yaşadığını ifade eden yönetici "Başkan, Divan Kurulu'nda stat inşaatı için 837 işçi çalışıyor demiş. O kadar insan orada çalışsa inşaatı göremezsiniz. Bu kadarı da olmaz. Ayrıca, kimlere CEO, kimlere yöneticilik sözü verilmiş akıllara zarar." diye konuştu.

Adının yazılmasını istemeyen üst düzey yönetici yaşananlardan ötürü yönetim toplantılarına da katılmadığını belirtti.

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler