Belediye Kemalpaşa'da Taksi Otoparkı Yaptı

Belediye Kemalpaşa'da Taksi Otoparkı Yaptı

Belediye Kemalpaşa'da Taksi Otoparkı Yaptı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

İzmir Kemalpaşa Belediyesi, ilçe merkezinde bulunan Taksi Durağı'nın karşısına Taksi Otoparkı yaptı.

İzmir Kemalpaşa Belediyesi, ilçe merkezinde bulunan Taksi Durağı'nın karşısına Taksi Otoparkı yaptı. Kemalpaşa Taksici esnafı, durağa yapılan hizmetten dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Kemalpaşa Taksi Durağı esnafı, taksi araçlarının yağmurdan, güneşten korunması ve taksi durağına yakışan bir otopark ihtiyacı olduğunu belirterek Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı'dan otopark yapılması için talepte bulunmuşlardı. Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, taksicilerin isteğini dikkate alarak, Kemalpaşa merkezde bulunan tek taksi durağına modern bir Taksi otoparkı yaptırdı.

Kemalpaşa Taksici esnafı, geçtiğimiz gün Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı'yı durakta ağırladı. Durağa yapılan hizmetten dolayı Başkan Karakayalı'ya teşekkür ettiler. Durak sorumlusu Ceyhun Çetin, "Belediye Başkanımız Rıdvan Karakayalı, taksi durağı esnafına her zaman destek oluyor, sorunlarımıza çözüm buluyor. Kemalpaşa Taksi'nin Devlet Hastanesinde hasta ve yakınlarına taksi hizmeti verebilmemiz için Hastane'ye durak koymamıza izin verdi. Şimdi de Merkez'deki taksi durağımıza Taksi Otoparkı yaptırdı. Araçlarımızı çam ağaçlarının reçinelerinden, güneşten ve yağmurdan muhafaza edemiyorduk. Araçlarımızın boya ömrü çok kısa oluyordu. Mağduriyetimiz Başkanımıza illettik, Başkanımızın talimatıyla Taksi Otoparkı çok kısa sürede yapıldı. Taksi Durağı'nda çalışan taksiciler olarak, Başkanımıza teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Kemalpaşa esnafının sorunlarını dikkate aldığını söyleyen Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, "Merkezde bulunan taksi durağının modern bir görünüme kovuşması ve dağınık duran araçların bir araya toplanması için bir otopark gerekliydi. Ayrıca taksici esnafımızın araçlarının dış kaporta ve boya yıpranma ömrünü uzaması açısında da önemli. Taksi Durağı, vatandaşlarının gözü önünde olan bir yer, modern ve düzenli bir görünüme sahip olması için bu çalışmayı gerçekleştirdik" dedi. - İZMİR

Belediye Kemalpaşa'da Taksi Otoparkı Yaptı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title