Bekir Sıtkı Özer Haberleri

Bekir Sıtkı Özer haber, Bekir Sıtkı Özer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bekir Sıtkı Özer - 10.05.2019
Kocaeli'deki "Anneler Afete Hazır" Olacak
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren, Sismolojik İzleme ve Deprem Eğitim Merkezi'nde öğrenci, çocuk ve yetişkin tüm bireylere deprem eğitimleri veriliyor. Merkezde çocuklara verilen eğitimlerin ev içerisinde daha uygulanabilir olması için "Afete Hazır Anneler" projesiyle, annelerin de eğitim alarak afetlere karşı bilinçlendirilmesi amaçlanıyor. İlk eğitim, pilot okul olan Derince İlçesi Bekir Sıtkı Özer İlkokulu'nda, 130 okul velisi annenin katılımıyla 30 Nisan tarihinde gerçekleştirildi.
Bekir Sıtkı Özer - 16.04.2018
Başiskele'de Öğrencilere Trafik Eğitimi
Derince Bekir Sıtkı Özer İlkokulu öğrencilerinin trafik eğitim parkını ziyaret ettiği belirtilen açıklamada, Başiskele İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği görevlileri tarafından öğrencilere trafik kuralları konusunda teorik bilgi verildiği ifade edildi.
Bekir Sıtkı Özer - 22.03.2015
CHP'nin Adana'daki Ön Seçimi Tamamlandı
Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) genel seçimler öncesinde Adana’da yaptığı önseçimde avukat Elif Doğan Türkmen en fazla oyu aldı.
Bekir Sıtkı Özer - 20.03.2015
CHP'de Önseçim Heyecanı
Oy pusulasındaki aday adaylarının sıralaması şöyle: 1-Güçlü Doğan Tabur, 2-Orhan Toklu, 3-Yalçın Tunçsoy, 4-Lütfi Tuyğun, 5-Elif Doğan Türkmen, 6-Güler Türksev, 7-Aydın Uslupehlivan, 8-Durmuş Uzun, 9-Ahmet Adıgüzel, 10-Akif Kemal Akay, 11-Yıldıray Arıkan, 12-Kemal Zeki Arslan, 13-Hasan Aslan, 14-İlker Bahçeci, 15-Işık Bildacı, 16-Mustafa Bilgilioğlu, 17-Orhan Büyükkardeş, 18-Necdet Çetin, 19-Hasan Çiçek, 20-Rukiye Çinkılıç, 21-İbrahim Demir, 22-Kemal Derin, 23-Turgay Develi, 24- A.Sedat Doğan, 25-Eren Eylem Dönmezer, 26-Orhan Ekici, 27-Ali Rıza Engin, 28-Fevzi Gözel, 29-Celal Güven, 30-Yunus Güzel, 31-Reşat İpekbayrak, 32-Yüksel Karaaslan, 33-Cihangir Karataş, 34-Hüseyin Kart, 35-Serap Kıvrak, 36-Tümer Mavi, 37-Rıza Mete, 38-Tekin Müjde, 39-İbrahim Özdiş, 40-Mustafa Özel, 41-Mustafa Yalçın Özen, 42-Bekir Sıtkı Özer, 43-Ümit Özgümüş, 44- Sinan Özkanoğlu, 45-Murat Öztanrıöver, 46-Ajlan Öztorun, 47-Mikdat Öztürk, 48-Mehmet Sabahşen, 49-Mehmet Salıcı, 50-Ahmet Metin Sevtekin, 51-Tacidar Seyhan, 52-Arif Sezer, 53-Orhan Sümer, 54-Sadi Sürenkök, 55-Müzeyyen Şevkin, 56-Hacı Bayram Şirin, 57-Mehmet Şuyun OY KULLANILACAK YERLER Adana'da CHP'ye kayıtlı 38 bin 36 üyenin 15 ilçede 114 sandıkta oy kullanacağını belirten İl Başkanı Bulut, "Üyelerimiz Seyhan'da (Reşatbey Mahallesi) Meryem Abdurrahim Gizer İlkokulu'nda, Çukurova'da (Güzelyalı Mahallesi) Nigahi Soykan İlkokulu'nda, Yüreğir'de (Köprülü Mahallesi) Cengiz Topel İlköğretim Okulu'nda, Sarıçam'da (Mehmet Akif Ersoy Mahallesi) Arif Nihat Asya İlkokulu'nda, Ceyhan'da Endüstri Kız Meslek Lisesi'nde, Kozan'da Şaban Ata İlköğretim Okulu'nda, Karataş'ta belediye binasında, Yumurtalık'ta (Dervişiye Mahallesi) eski banka binasında, Karaisalı, Pozantı, Feke, İmamoğlu, Tufanbeyli, Saimbeyli ve Aladağ'da ise ilçe binalarında oy kullanacak" diye konuştu.
Bekir Sıtkı Özer - 22.04.2014
Altın Koza'da 'Naylon Fatura' İddiasına 12 Yıl Hapis İstemi
Adana 5'inci Asliye Ceza Mahkemesi'nce kabul edilen iddianameye göre Koza Sanat ve Turizm Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Candan Yaygır (47), dönemin Yönetim Kurulu Başkanı ve CHP Belediye Meclis üyesi, Bekir Sıtkı Özer (59), dönemin Genel Müdürü ve Belediye Kültür Sanat Daire Başkanı Ozan Aksu (40), dönemin Muhasebe Müdürü Mustafa Mete (59), şirket personellerinden Koray Diker (39), Mehmet Burak Cingiz (33) ve Gülten Kızılelma'nın (30) 7'şer yıla kadar hapisle cezalandırılmasını istedi.
Bekir Sıtkı Özer - 30.12.2013
CHP'li Aday Adaylarından İthal Aday Deklarasyonu
CHP Adana İl Başkanlığı binasında yaklaşık 2 saatlik bir toplantıya aday adaylarından Akif Kemal Akay, Soner Çetin, Rukiye Cinkılıç, Hüseyin Karabulut, Bekir Sıtkı Özer, Arif Sezer ve Ali Tekin katıldı.
Bekir Sıtkı Özer - 06.10.2013
Boşnaklardan Zihni Aldırmaz'a Teşekkür Mektubu
İzmir Balkan Boşnak Kültürü Dostluk Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Adana Büyükşehir Belediyesi'nce Adana'nın önemli bulvarlarından birine Bosna-Hersek'in kurucu devlet başkanı Aliya İzzetbegoviç'in adının verilmesi dolayısıyla Zihni Aldırmaz'a teşekkür mektubu gönderdi. Dernek Başkanı Hamza Yavuz, Zihni Aldırmaz ile birlikte Belediye Meclis Üyelerine de teşekkür ettiği mektubunda şu ifadelere yer verdi: "İzmir Balkan-Boşnak Dostluk Yardımlaşma ve Dayanışma (İzmirli Boşnaklar) Derneğimiz; Adana Balkan Boşnak Dostluk ve Kültür Derneği ile Adana Büyükşehir Belediyemizin; Adana'da işlek bir bulvarımızda, Bilge Kralımız Aliya İzzetbegeviç ismini yaşatmanızdan dolayı, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilimiz Sayın Zihni Aldırmaz'a, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Sayın Bekir Sıtkı Özer'e ve emeği geçen herkese, İzmirli Boşnaklar, dernek üyelerimiz ve şahsım adına teşekkür ederim.
Bekir Sıtkı Özer - 06.10.2013
Boşnaklardan Aldırmaz'a Teşekkür
Dernek Başkanı Hamza Yavuz, Zihni Aldırmaz ile birlikte Belediye Meclis Üyelerine de teşekkür ettiği mektubunda şu ifadelere yer verdi: "İzmir Balkan-Boşnak Dostluk Yardımlaşma ve Dayanışma (İzmirli Boşnaklar) Derneğimiz; Adana Balkan Boşnak Dostluk ve Kültür Derneği ile Adana Büyükşehir Belediyemizin; Adana'da işlek bir bulvarımızda, Adanamızda Bilge Kral'mız Aliya İzzetbegeviç ismini yaşatmanızdan dolayı, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilimiz Sayın Zihni Aldırmaz'a, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Sayın Bekir Sıtkı Özer'e ve emeği geçen herkese, İzmirli Boşnaklar, dernek üyelerimiz ve şahsım adına teşekkür ederim.
Bekir Sıtkı Özer - 05.05.2013
"Abi-Abla Kardeş" Projesi İlgi Görüyor
Bekir Sıtkı Özer Ortaokulu, 'Abi/Abla Kardeş' projesiyle önemli bir hizmete imza attı.
Bekir Sıtkı Özer - 22.04.2013
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
ADANA'nın Feke İlçesi'ne bağlı Oruçlu Köyü'ndeki okulda eğitim gören 50 çocuk, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş'u ziyaret etti.
Bekir Sıtkı Özer - 10.04.2013
Özer 'Adana Gelişmiyor' İddiası
Gündem dışı söz alan CHP Meclis Üyesi Bekir Sıtkı Özer, Adana'nın bütün konularda geri kaldığını iddia etti.
Bekir Sıtkı Özer - 08.04.2013
Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı
İlk olarak gündem dışı konuşma yapan CHP Meclis Üyesi Bekir Sıtkı Özer, yeni anayasa çalışmalarının yapıldığı şu günlerde, sivil toplum örgütlerinin isteklerini daha yüksek sesle aktarması gerektiğini ifade ederek, "Ben buradan sivil toplum örgütlene sesleniyorum.
Bekir Sıtkı Özer - 12.03.2013
Miniklerden Hakkari'ye Dostluk Eli
Gazipaşa İlköğretim Okulu öğrencileri okul arkadaşlarından topladıkları kitapları Hakkari'deki Sermaye Piyasası Kurulu İlköğretim Okulu'na gönderdi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bekir Sıtkı Özer Haberleri | Bekir Sıtkı Özer Kimdir - Haberler - Bekir Sıtkı Özer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bekir Sıtkı Özer kimdir, hayatı ve biyografisi. Kocaeli'deki Anneler Afete Hazır Olacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 05:05:03. #1.15#

title