Bekir Aslan Haberleri

Bekir Aslan haber, Bekir Aslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bekir Aslan - 03.12.2019
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Erbaa Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Necip Fazıl Kısakürek Özel Eğitim Uygulama Okullarında düzenlenen programlara Kaymakam Mustafa Temiz, Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan, kurum müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Bekir Aslan - 16.09.2019
Erbaa ilçesinde İlköğretim Haftası kutlandı
Hacı Fatma Uslu İlkokulunda düzenlenen programa, Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan, Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan, kurum müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı.
Bekir Aslan - 24.08.2019
"Mercedes Kadir"in balmumu heykeli müzede
"Artık yurt dışında da biliniyor" Kent Müzesi'nde görevli Bekir Aslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, heykelin kendilerini mutlu ettiğini ve vatandaşlar tarafından çok beğenildiğini söyledi.
Bekir Aslan - 15.04.2019
Şahinbey Belediye Meclisinde Görev Dağılımı Yapıldı
Toplantıda konuşan Tahmazoğlu, meclis üyeleriyle yeni projelere imza atacaklarını belirterek, şunları kaydetti: "2019-2024 yeni dönem ilk meclis toplantısına başlamadan önce yeni seçilen tüm meclis üyelerimizi kutluyorum. Rabbim bu dönemde güzel hizmetler yapmayı bizlere nasip etsin. Milletimiz üçüncü kez yeniden desteğini de artırarak, yola devam kararı aldı. Bu dönemde tüm meclis üyelerimizle birlikte geçmişte olduğu gibi yine güzel işlere imza atacağız. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi bozmasın. İlk meclisimiz çok güzel başladı. İnşallah bundan sonra da böyle devam eder." Toplantıda, yeni dönemde Şahinbey Belediyesi Meclis Başkan Vekilliklerine Cuma Güzel ile Hüseyin Kılıç, divan asil katip üyeliğine Muzaffer Çolak, Mustafa Kaplan, divan yedek katip üyeliğine Gamze Gül Günsoy ve Bekir Aslan seçildi.
Bekir Aslan - 09.11.2018
Erbaa'da Gençlik, Güvenli Gelecek ve Güvenli İnternet Konferansı
Erbaa Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezinde yapılan programa Erbaa İlçe Emniyet Müdürü Erol Alkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Bekir Aslan - 01.06.2018
Tokat'ta "Bilim Park Projesi" Hayata Geçirildi
İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, gelişen ve değişen dünyada yapay zekanın konuşulduğu gününüzde bu gelişmelerin dışında kalmak istemediklerini söyledi.
Bekir Aslan - 27.04.2018
Erbaa'da Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması
Programa Erbaa Belediye Başkan Yardımcısı Talha Tütüncü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan, kurum müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Bekir Aslan - 23.04.2018
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Törende, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan'ın Atatürk Anıtı'na çelenk sunmasının ardından saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu.
Bekir Aslan - 02.04.2018
Dünya Otizm Farkındalık Günü
Dünya Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanında düzenlenen etkinliğe Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan, İlçe Milli Eğitim Müdürü,Bekir Aslan, kurum müdürleri, özel eğitim gören öğrenciler ve aileleri katıldı.
Bekir Aslan - 09.02.2018
Kanser Haftası
Erbaa Belediye Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen programa Erbaa İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Emre Çelebi, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Tahsin Çimen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan, kurum müdürleri öğrenci ve vatandaşlar katıldı.
Bekir Aslan - 01.02.2018
Erbaa'da Eğitim Koordinasyon Toplantısı
Erbaa Kaymakamlığı'ndaki eğitim koordinasyon toplantısına, Kaymakam Bülent Karacan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Emre Çelebi, İlçe Emniyet Müdür Vekili Alper Sancak, okul müdürleri, okul aile birliği başkanları, mahalle ve köy muhtarları katıldı.
Bekir Aslan - 24.01.2018
Köpek Kavgasında Komşusunu Tasma ile Yaraladı
KAYSERİ'nin Akkışla ilçesinde, köpek yüzünden çıktığı öne sürülen kavgada,  Ahmet Bozdağ komşusu Bekir Arsan'ı tasma ile vurarak yaraladı.  Akkışla ilçesinde Ahmet Bozdağ (20) ile Bekir Aslan (26) arasında iddiaya göre köpek yüzünden kavga çıktı.
Bekir Aslan - 19.01.2018
Karne Heyecanını Evde Yaşadılar
Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan hastalıkları nedeni ile okullarına gidemeyen öğrencileri evlerinde ziyaret ederek karnelerini verdi.
Bekir Aslan - 19.01.2018
Evde Eğitim Gören Nurgül ve Yusuf'un Karne Sevinci
TOKAT'ın Erbaa ilçesinde, immun (bağışıklık) yetmezliği nedeniyle okula gidemeyen ve evde eğitim gören 3'üncü sınıf öğrencisi Nurgül Akbulut ile 'beyinde su toplanması' olarak bilinen hidrosefali hastası 2'nci sınıf öğrencisi Yusuf Işıklı, karne sevincini evde yaşadı. Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okula gidemeyen öğrencilere yönelik başlatılan evde eğitim hizmetinden yararlanan Nurgül Akbulut (9) ile Yusuf Işıklı'yı (8) ziyaret etti.
Bekir Aslan - 19.01.2018
Evde Eğitim Gören Nurgül ve Yusuf'un Karne Sevinci
TOKAT'ın Erbaa ilçesinde, immun (bağışıklık) yetmezliği nedeniyle okula gidemeyen ve evde eğitim gören 3'üncü sınıf öğrencisi Nurgül Akbulut ile 'beyinde su toplanması' olarak bilinen hidrosefali hastası 2'nci sınıf öğrencisi Yusuf Işıklı, karne sevincini evde yaşadı.  Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okula gidemeyen öğrencilere yönelik başlatılan evde eğitim hizmetinden yararlanan Nurgül Akbulut (9) ile Yusuf Işıklı'yı (8) ziyaret etti.
Bekir Aslan - 19.01.2018
Dha Yurt Bülteni-10
Haber: Nevra UÇKAÇ - Kamera: Mücahit BEKTAŞ / İZMİR, ========================================= Evde eğitim gören Nurgül ve Yusuf'un karne sevinci TOKAT'ın Erbaa ilçesinde immun yetmezliği sebebiyle okula gidemeyen ve evde eğitim gören 3'üncü sınıf öğrencisi Nurgül Akbulut ve hidrosefali hastası 2'inci sınıf öğrencisi Yusuf Işıklı karne sevincini evde yaşadı.  Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okula gidemeyen öğrencilere yönelik olarak başlatılan evde eğitim hizmetinden faydalanan 9 yaşındaki Nurgül Akbulut ve 8 yaşındaki Yusuf Işıklı'yı ziyaret etti.
Bekir Aslan - 17.01.2018
Erbaa'da Kermes Açıldı
TÜBİTAK 4006 projeleri kapsamında Erbaa Hakimiyet-i Milliye Ortaokulu çok amaçlı salonda düzenlenen kermes açılışına, Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan, Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan, Hakimiyet-i Milliye Ortaokulu Müdürü Muhammed Aslan, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Bekir Aslan - 12.10.2017
Pertek'teki Yöneticileri Zorla Alıkoyan 3 Askerin İddianamesi Kabul Edildi
Tunceli Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan 1'inci Motorlu Piyade Taburu Komutanı Yarbay Sefer Eyüp Şensoy, Binbaşı Orhan Güvençer ve Yüzbaşı Erdem Çalışkan'ın şüpheli olduğu iddianamede, 15 Temmuz gecesi Pertek İlçesi'nde olanlar detaylı olarak yer aldı. Darbe girişiminin olduğu gecede, Yarbay Sefer Eyüp Şensoy'un Pertek Kaymakamı Erkan kaçmaz, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hakan Durmuş, Cumhuriyet Savcısı Muhittin Atlı ile İlçe Emniyet Müdürü Bekir Aslan'ı tabur'a çağırarak, ülke genelinde sıkıyönetim ilan edildiğini ve Pertek'te sokağa çıkma yasağı ilan edildiğini belirttiği, taburdan ayrılmak isteyen Kaymakam ve Cumhuriyet savcısının fiziki güç kullanılarak engellendiği belirtilen iddianamede şöyle denildi: "Kaymakam Kaçmaz, Cumhuriyet Savcısı Atlı, Emniyet Müdürü Aslan ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hakan Durmuş, saat 23.
Bekir Aslan - 16.08.2017
Sancaktepe Belediyesi "Genç Gelecek"Ten Büyük Başarı
Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü kazanan Bekir Aslan, "Bu bölümü kazanmamda gerek hocalarım gerekse genç gelecekteki diğer insanların çok büyük bir desteği oldu.
Bekir Aslan - 19.06.2017
İstanbul'daki Sahil Gu¨venlik Komutanlığı İddianamesi Hazır
İddianamede, şüphelilerden üsteğmen Bekir Aslan ve astsubay Bilal Aşkın'ın örgütün şifreli mesajlaşma programı olan "Bylock" kullanıcısı olduğu ve bu nedenle haklarında dava açılarak tutuklu yargılandıkları da anımsatıldı.
Bekir Aslan - 24.05.2017
Tokat'tan Kısa Kısa
Fuarların açılışına katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan, öğrencilerin projelerini inceledi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bekir Aslan Haberleri | Bekir Aslan Kimdir - Haberler - Bekir Aslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bekir Aslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Görenleri düşündüren tabela! Hikayesinde dram var.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 22:45:29. #1.14#

title