Bedük Best FM'deydi

Bedük Best FM'deydi
Bültenler - Haberler | Güncel

Geçen yıl Grammy'de 5 dalda aday adayı olan Bedük; "Ödül, şan, şöhret benim için önemli değil" dedi.

Bedük, "Bedük 10" adlı yeni albümü ile bugün 11.30-12.00 arası Best FM'de "Arzu'nun İnleyen Nağmeleri"ne canlı yayın konuğu oldu.

Arzu Çağlan; Önce İngilizce albümlerinden konuşmak istiyorum, neler söyleyeceksin? diye sorduğunda;

"Şuana kadar 4 tane İngilizce dans müziği albümü çıkarttım, tabi Türkiye'de en iyi klibi çeksen de İngilizce dans müziği olunca yayınlayacak kanal bulamıyorsunuz, öyle olunca ve yaptığınız müziği ön plana çıkaramıyorsunuz. Benim yaptığım müzik Avrupa'da değil de Amerika'da çok daha iyi gidiyor. Hatta 2013'te 5 dalda Grammy ödüllerinde aday adayı olduk. "Yılın Elektronik Dans müziği Albümü, Yılın Şarkısı, Yılın Sıngle'ı, Yılın Çıkış Yapan Şarkıcısı, Yılın Albüm Kartonet Tasarımı" dallarında Grammy'de aday adayı olduk. Yani orada müziğim fark ediliyor, listelere de giriyorum. Ama benim için ödül, şan, şöhret çok önemli değil, asla amacım bu değil. Yaptığım müziği seviyorum, insanları eğlendirmeyi seviyorum, bu yolculuğun keyfini çıkarıyorum ve bu bana yetiyor.
İşin enteresanlığı da şu bence; Türkiye'de "Bedük"gibi bir isim ile İngilizce dans müziği yaparak, kendi firmamdan albüm çıkarıyorum.

Justin Bieber'in; "Cezmi Biber" adı ile Türkiye'den çıktığını düşünün, hiçbir kariyeri olamazdı, o yüzden ben çok iyi durumdayım" dedi.

Arzu Çağlan; Peki yeni albümüne dönelim, "Bedük 10" Türkçe bir albüm, fark var mı, anlatır mısın? sorusunu;

"Bedük 10"'da yine dans müziği yapıyorum. Bu albümde farklı dans müziği türlerini bir araya getirdim. Çok güzel funk şarkıları, disco şarkıları var, daha electro house şarkıları var. En kulüp havasına uygun şarkım "Benim Gecem", tam 2014 şarkısı hatta 2.klibi de ona çekiceğiz," diye yanıtladı.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title