Bedirhan Gökçe, Vatandaşları Uyarmış: Evlerinizde Oturun

Bedirhan Gökçe, Vatandaşları Uyarmış: Evlerinizde Oturun

Bedirhan Gökçe, Vatandaşları Uyarmış: Evlerinizde Oturun
Haberler.com - Haberler | Magazin

Mailleri deşifre olduktan sonra Fethullah Gülen ile bağlantılı olduğu ortaya çıkan Bedirhan Gökçe, darbe kalkışmasında vatandaşları sokağa çıkmamaları konusunda uyarmış.

15 Temmuz darbe girişimi gecesi Recep Tayyip Erdoğan'ın sokaklara çıkın çağrısı üzerine Kral FM'de gerçekleşen sohbet sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor.

"YÜRÜYEN OTURSUN, OTURAN YATSIN"

Darbe girişiminin yaşandığı dakikalarda Gezegen Mehmet ile canlı yayında durum değerlendirmesi yapan Gökçek, "Bu durumlarda çok provakasyon olur. Benim size bir kardeşiniz olarak ihtarım budur, yanlış şeyler yapmayın, gaza gelmeyin. Koşan yürümeye başlasın, yürüyen otursun, oturan yatsın. Bu durumda herkes kendini bir tık daha geriye çekip neler oluyor, neler bitiyoru bekleyelim. Bu nedir, kimin işine yarar, kimin işine yaramaz sorusunu sorun" şeklinde bir konuşma gerçekleştirdi.

HESABI HACKLENİNCE HER ŞEY ORTAYA ÇIKTI

Mail adresi hacklenen Bedirhan Gökçe'nin Fethullah Gülen'in doktoru Kudret Ünal'dan "Tazyiki artırdılar benimle ilgili sadece dua, sizden ve büyüğümüzden sonra uzun yazarım. Allah mahcup etmesin." diyerek dua istediği mail yayınlandı.

DUA KUTUSUNA ATMIŞ

FETÖ'nün doktoru da, "Bedirhan Gökçe Bey'e tazyiki artırmışlar dua bekliyorlarmış. Hizmetlerini arzediyormuşlar efendim." yazılı kağıdı dua kutusuna attığını gösteren bir maille cevap verdi.

Manşet Haberler

title