Usta Sanatçı Bedia Akartürk Hastaneye Kaldırıldı

Usta Sanatçı Bedia Akartürk Hastaneye Kaldırıldı

Türk halk müziğinin duayen isimlerinden Bedia Akartürk gribal enfeksiyon tanısıyla bu sabah özel bir hastaneye kaldırıldı. Şarkıcı, Kulak Burun Boğaz kliniğinde tedavi altına alındı.

14.01.2019 09:05 | Son Güncelleme: 14.01.2019 09:29

Türk halk müziğinin duayen isimlerinden Bedia Akartürk gribal enfeksiyon tanısıyla bu sabah özel bir hastaneye kaldırıldı.

BEDİA AKARTÜRK HASTANEYE KALDIRILDI

Türk Halk Müziğinin ünlü isimlerinden 78 yaşındaki Bedia Akartürk gribal enfeksiyon tanısıyla bu sabah Bursa'da özel bir hastaneye kaldırıldı. Yaklaşık 2 gün önce rahatsızlanan ve bu sabah öksürük ve soğuk algınlığı şikayetiyle hastaneye kaldırılan Akartürk'e gribal enfeksiyon tanısı konuldu. İlaç ve serum tedavisine başlayan doktorlar, Bedia Akartürk'ü tedbir amaçlı Kulak Burun Boğaz kliniği servisine yatırdı.

"ALLAH KÖTÜ HASTALIKLARDAN KORUSUN"

Ziyaretçi akınına uğrayan Bedia Akartürk, önemli bir hastalığının olmadığını belirten Akartürk, şunları söyledi: "Önemli bir şey değil, grip Allah'a çok şükür. Allah kötü hastalıklardan korusun. Ancak gribal enfeksiyon olduğu için Doktorlarım bırakmadı. Hastanede yatmam gerektiğini yoğun tedavi programı uygulayacaklarını belirttiler. Sağ olsunlar çok iyi ilgileniyorlar.

"DOKTORLARIM YARIN SON DURUMUMA BAKACAK"

Her dakika kontrol ediyorlar. Öksürük ve soğuk algınlığı şikayetiyle geldim hastaneye. Şu an tedavime devam ediliyor. Doktorlarım yarın son durumuma bakacaklar, duruma göre bir kaç gün daha tedavime devam edecekler. Sevenlerim korkmuş, korkacak bir şey yok Allah'a şükür. Allah sağlık versin. Ben daha halkımla, dinleyicilerimle birlikteyim her zaman için."

SANATÇI DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI

Akartürk, sanatçı dostlarının da kendisini yalnız bırakmadığını belirterek sürekli telefonla görüştüklerini söyledi.

Usta Sanatçı Bedia Akartürk Hastaneye Kaldırıldı

Kaynak: DHA

Haber Yorumları (28)
KARDELEN: Kötü yazı yazanlara . Bir gün bizimde başımıza gelecegini ne çabuk unutuyorsunuz.
NURDAN: Aynı hastalığı 2 hafta önce Almanya''da yaşadım. 1. ambulans gelmiyor bu acil vaka değil diye. 2. kendim hastaneye gittim, orada da doktor kızdı niye gündüzü bekleyip ev doktoruna gitmiyorsun diye. Ya Bedia hanım gibi özel ve ünlü olmadığımızdan ya da Türkiye gibi işleyen bir sağlık sistemi olmadığından 2 hafta boyunca doktorsuz, ilaçsız, tedavisiz adeta işkence yaşadım.
KARDELEN: Şifa diliyorum .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title