BDP'nin Ambargo Uyguladığı Perver'e AK Parti Sahip Çıktı

BDP'nin Ambargo Uyguladığı Perver'e AK Parti Sahip Çıktı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

BDP'nin Nevruz kutlamalarına geçen yıllarda davet edilmesine rağmen bu yıl davet edilmeyen Şivan Perver'e AK Parti sahip çıktı.

BDP'nin düzenlediği Nevruz kutlamalarına geçen yıllarda davet edilmesine rağmen bu yıl davet listesine alınmayan Şivan Perver'e AK Parti sahip çıktı. Ak Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, 3 dilde "Barış, kardeşlik ve huzurun devamı için AK Parti" ifadelerinin yer aldığı fotoğrafla, Başbakan Erdoğan'ın, Şivan Perver ve İbrahim Tatlıses'in el ele tutuştuğu fotoğrafları billboardlara astırdı.

PERVER İLE TATLISES'İN EL ELE FOTOĞRAFLARI BİLBOARDLARA ASILDI

Ak Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç tarafından, Diyarbakır buluşmasına katılan Başbakan Erdoğan'ın Şanlıurfalı ünlü sanatçılar Şivan Perver'in ve İbrahim Tatlıses'in el ele tutuştuğu fotoğrafları billboardlara asıldı. Güvenç'in adının da yazığı fotoğrafta Türkçe, Arapça ve Kürtçe, "Barış, kardeşlik ve huzurun devamı için AK Parti" ifadeleri yer alıyor.

BDP BU YIL DÜZENLEDİĞİ NEVRUZ KUTLAMALARINA PERVER'İ DAVET ETMEDİ

Öte yandan Perver, geçen yıl davet edildiği halde düzenlenen Nevruz kutlamasına katılmamış ancak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak Barzani'nin de katıldığı Diyarbakır buluşmasında boy göstermişti. 21 Mart Cuma günü etkinlik hazırlığında olan BDP Diyarbakır İl Örgütü'nün, Perver'i bu yılki Nevruz kutlamalarında davetli listesine almadığı ileri sürülmüştü.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Manşet Haberler

title