Batmanlılar Derneğinden Yardım Etkinliği - Haberler
Haberi Paylaş

Batmanlılar Derneğinden Yardım Etkinliği

Batmanlılar Derneğinden Yardım Etkinliği
Temsilci - Haberler | Yerel

İstanbul'da faaliyet gösteren Batmanlılar Derneği, Ramazanda ve Bayramda, İstanbul'da yaşayan Batmanlılara yardım paketleri dağıttı.

İstanbul'da ikamet eden Batmanlı ailelere yardım

İstanbul'da zor şartlarda çalışan vatandaşlar için yardım etkinliği düzenleyen Batmanlılar Derneği (BADER), anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Batmanlı iş adamlarının katkılarıyla muhtaç Batmanlı ailelere ve yurttaşlara çeşitli ayni yardımlar yapıldı.

Yapılan yardımları bayram öncesi dağıtan BADER yöneticileri, dağıtılan yardım paketlerinin sembolik olduğunu belirterek, "Az da olsa vatandaşlarımızın ve hemşehrilerimizin yanında olmak bizleri mutlu ediyor" dedi.

BADER'den yapılan açıklamada " İstanbul'da yaşamak ne kadar güç olduğunu yaşayan bilir, kimi sabahtan akşama kadar iş bulma peşinde koşarken, kimi yine sabahtan akşama kadar güneş yüzü görmeye hasret bodrum katlarda 30 TL yevmiye ile çalışır ve maalesef kimi de bir lokma ekmeğe muhtaçtır. Biz BADER olarak bunu düşünerek İstanbul'da yaşayan yüzlerce vatandaşlarımıza azda olsa ihtiyaçları gidermeye çalıştık. Bu yardımda desteğini bizden esirgemeyen değerli Batmanlı işadamlarımıza Zivuzer Tekstil Sahibi Mehmet Emin Kılıç, Cihan Tekstil Sahibi Naim Kaya, Robi Tekstil Sahibi Rıdvan Demir, Davut Günaydın ve Abdulkadir Kaya'ya teşekkürlerimizi sunarken yardım alan vatandaşlarımıza da afiyet olsun ve iyi günlerde kullanmaları dileriz. Ayrıca İstanbul'da yaşayan Batmanlı vatandaşlarımıza iftar yemeği verdik. İftar yemeğine katılan vatandaşlarımıza teşekkür ederiz. Batman medyasına da BADER yönetimi olarak teşekkür ediyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Temsilci - Son Dakika Haberleri

İstanbul, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title