Başkent Edaş, Zonguldak Valisi ve Muhtarlarla Buluştu - Haberler
Haberi Paylaş

Başkent Edaş, Zonguldak Valisi ve Muhtarlarla Buluştu

Başkent Edaş, Zonguldak Valisi ve Muhtarlarla Buluştu
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Başkent EDAŞ Zonguldak yetkilileri, Zonguldak muhtarları ve valiyi ziyaret etti.

Başkent EDAŞ Zonguldak yetkilileri, Zonguldak muhtarları ve valiyi ziyaret etti. Başkent EDAŞ ekibi, kesintisiz ve sürdürülebilir enerji sağlanması için yatırımların ve çalışmaların hızla devam ettiğini paylaştı.

Başkent EDAŞ bölge yetkilileri, bölgedeki muhtar toplantılarından sonra Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas ile birlikte Vali Ali Kaban'ı makamında ziyaret etti. Başkent EDAŞ'ın daha aydınlık bir Zonguldak için hayata geçirilen bakım ve yatırım çalışmalarının aktarıldığı ziyarette kurumlar arası sürdürülen uyumlu iş birliğinin faydaları değerlendirildi. Başkent EDAŞ yetkilileri kesintisiz ve sürdürülebilir enerji sağlamak için her bölgede yerel yönetimler ile dirsek temasında çalıştıklarını belirtti. Başkent EDAŞ yetkilileri, çalışmaların ve yeni yatırımların süreceğini belirterek, destekleri için Vali Ali Kaban'a ve Başkan Şerafettin Nas'a teşekkürlerini iletti. - ZONGULDAK

Başkent Edaş, Zonguldak Valisi ve Muhtarlarla Buluştu

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Şerafettin Nas, Ali Kaban, Zonguldak, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title