Başkan Toltar'dan Esnaf Ziyareti

Başkan Toltar'dan Esnaf Ziyareti

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, esnafı ziyaret ederek, vatandaşların sorun ve dileklerini dinledi.

Başkan Toltar'dan Esnaf Ziyareti

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, esnafı ziyaret ederek, vatandaşların sorun ve dileklerini dinledi.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, seçimden sonraki ilk esnaf ziyaretini yaptı. Çarşıda bulunan esnafı ziyaret eden Başkan Toltar, vatandaşlarla sohbet etti. Ziyaretleri sırasında esnafın sorun ve dileklerini de dinleyen Toltar, "Yaşanabilir bir Dilovası için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Her fırsatımız da esnaflarımızı ziyaret ederek onların derdini dinleyip, istekleri olup olmadığını soruyoruz" dedi.

Gidilmedik yer, ziyaret edilmedik kimse bırakmayacaklarını kaydeden Başkan Toltar, "Vatandaşlarımız kendilerini ziyaret eden, talep ve şikayetlerini dinleyen bir belediye başkanının olmasından son derece memnunlar. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretler de en küçük sorununu bile kısa zamanda çözüme kavuşması noktasında ilgili birimlere talimat veriyoruz. Makam odasında oturup talimat vermek yerine birebir halk ve esnaf ziyaretleri yaparak yoğun şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz" diye konuştu.

İlçe halkının günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yaptıklarını kaydeden Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, "Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Dilovası'nı yaşanabilir bir ilçe haline getirdik. Bundan sonraki süreçte hizmetlerimiz devam edecek. Yoğun mesaimiz içerisinde her fırsatta esnaflarımızla bir araya gelip sorunlarını dinliyoruz. Yapacağımız çalışmaları beraber istişare edip, ortak hareket ediyoruz. Esnafımızı önemsiyoruz, onlarla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Halkımızdan tek bir isteğimiz var biraz sabredelim göreceğiz ki yarınlarımız daha güzel olacak" şeklinde konuştu. - KOCAELİ

Kaynak: İHA