Başkan Aydıner gazetecilerle bir araya geldi - Haberler
Haberi Paylaş

Başkan Aydıner gazetecilerle bir araya geldi

İhlas Haber Ajansı / Deniz Zeybek - Haberler | Genel

- Başkan Aydıner gazetecilerle bir araya geldi Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, yerel ve ulusal gazetecilerle bir araya geldi.

- Başkan Aydıner gazetecilerle bir araya geldi

İSTANBUL - Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, yerel ve ulusal gazetecilerle bir araya geldi.

Bayrampaşa Belediyesi, korona virüs salgını nedeniyle uzun zamandır bir araya gelemediği basın mensuplarını kahvaltıda ağırladı. İlçedeki gazetecilerle Fatih Parkı Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen kahvaltı etkinliğinde buluşan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, ilçenin sorunlarını, yaptığı ve yapacağı yeni projeleri yerel ve ulusal gazetecilerle paylaşarak bunların halka basın yoluyla daha iyi aktarılacağını dile getirdi.

"Bizim en önemli projemiz: Millet Bahçesi"

Bayrampaşa'nın bilimden spora pek çok alanda insan yetiştirdiğini vurgulayan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, "Yerinden yönetim diye adlandırdığımız yerelleşme yerel basınla birlikte ve ulusal basınla birlikte halkımıza duyurulmakta. Bilim merkezimiz başarılara doymuyor şu anda Teknofest'te finale kaldık, üç kulvarda yarışıyoruz. Bizim en önemli projemiz Millet Bahçesi. Bayrampaşamıza Millet Bahçesi yok şu anda 40 bin metrekarelik bir Millet Bahçesi'ni Bayrampaşa halkına kazandıracağız. Bunu 2023 öncesi bitireceğiz. Bayrampaşa sporun merkezi. Milli okçu Mete Gazoz Bayrampaşa'da yetişti. Karetede Merve Çoban bronz madalya aldı ve bizim Mustafa Itri Okulumuzun beden eğitimi öğretmeni. Voleybolcu Eda Erdem, ilçemizin gururu. Bir yüzme havuzu yapıyoruz. Semih Erden Spor Kompleksinin yanındaki araziye, yarı olimpik yüzme havuzu yapıyoruz" açıklamasında bulundu.

Başkan Aydıner gazetecilerle bir araya geldi

Başkan Aydıner gazetecilerle bir araya geldi

Başkan Aydıner gazetecilerle bir araya geldi

Başkan Aydıner gazetecilerle bir araya geldi
İhlas Haber Ajansı / Deniz Zeybek - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
title