Bandırma Belediyesi'nden Ücretsiz Yeni Ulaşım Hizmeti

Bandırma Belediyesi'nden Ücretsiz Yeni Ulaşım Hizmeti

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, Ulaşım A.Ş.ve belediyenin katkısıyla vatandaşlara yeni bir ulaşım hizmeti daha verilecek.

Bandırma Belediyesi'nden Ücretsiz Yeni Ulaşım Hizmeti

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, Ulaşım A.Ş. ve belediyenin katkısıyla vatandaşlara yeni bir ulaşım hizmeti daha verilecek.

Yeni hizmet dahilinde Bandırma Devlet Hastanesi ana yolu üzerinde oluşturulan yeni yolcu indirme-bindirme noktasından hastaneye kadar olan bölümde vatandaşlar Ulaşım A.Ş. tarafından ücretsiz olarak taşınacak. Uygulama kapsamında hem şehir dışından hem de ilçe içinden gelen Ulaşım A.Ş. araçları vatandaşların bu noktaya kadar ulaşımlarını sağlayacak.

Belediye Başkan Yardımcısı Ozan Onur, şehir dışından gelen taşıma araçlarının "güzergah belgesi" olmaması ve hastanenin fiziki şartlarının yetersizliğinden dolayı bu uygulamanın başlatıldığını söyledi. Onur, "Bandırma Devlet Hastanesi yetkililerinin talepleri üzerine dönem dönem hasta getiren araçların girişlerine izin verildi. Ancak daha kesin bir çözüm için Ulaşım A.Ş. ile birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğü ile görüşüp bu yeni uygulamayı hayata geçirdik. 17 Nisan 2013 Çarşamba gününden itibaren başlatacağımız uygulama sabah 06.30 ile akşam 24.00 saatleri arasında aralıksız devam edecek" dedi. - BALIKESİR