Balıkesir Birlik Gazetesi 20. Yılını Kutladı

Balıkesir Birlik Gazetesi 20. Yılını Kutladı

Balıkesir Birlik Gazetesi 20. Yılını Kutladı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Balıkesir'de yayın yapan Birlik Gazetesi 20.kuruluş yıl dönümü kutladı.

Balıkesir'de yayın yapan Birlik Gazetesi 20. kuruluş yıl dönümü kutladı.

Balıkesir Birlik Gazetesindeki kuruluş yılı etkinlikleri, protokol ve davetlilerin de katıldığı toplu dua merasimi ile başladı. Etkinliklere; Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlhan Arslan, Belediye Başkan yardımcıları Yusuf Özenç ve Tuna Aktürk, İl Kültür ve Turizm Müdürü Prof. Dr. Abdullah Soykan, Güney Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mustafa Gündoğan, Balıkesir Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula, Türkiye Kamu - Sen İl Temsilcisi Mustafa Koç, AK Parti İl Başkanı Avukat Mahmut Poyrazlı ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İl Başkanı Mehmet Duran ve yönetim kurulu üyeleri ile İl Kadın Kolları, MHP Merkez İlçe Başkanı Bayram Çılgın, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İzzet Yıldırım, Basın İlan Kurumu şube müdürü Tahsin Şahin, Balıkesir Büyükşehir Gazeteciler Derneği yönetim kurulu, UEDAŞ müdürü Taşkın Yıldız, Özel Balıkesir Hastanesi Müdürü Hakan Afşin Arıcan, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, BAYŞAD Başkanı Mustafa Kuvancı ile üyeler, çok sayıda okur, Birlik Gazetesi ailesinin eş, dost ve yakınları katıldı.

20 YILLIK BİRLİKTELİK

Gazetenin kurucusu Sıtkı Şeremetli, imtiyaz sahibi eşi Kamile Şeremetli ve genel müdür olan oğulları Göktuğ Şeremetli, kutlamaya gelen protokol üyeleri ve misafirler ile yakından ilgilendiler. Gazete binasının önünde vatandaşlara pilav ve ayran ikram edildi. 20. yıl etkinlikleri kapsamında Özmerkez girişinde Birlik Gazetesi ve Olcay Özal'ın fotoğraflarından oluşan sergi gezildi. Okurların gönderdiği çiçeklerle dolan gazetedeki odasında misafirlerle sohbet eden Sıtkı Şeremetli, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan, mutluluklarını paylaşan tüm okurlarına, protokol mensupları ile gazetecilere teşekkür etti. Şeremetli, Birlik Gazetesi olarak yayın hayatına dürüst ve ilkeli yayıncılık anlayışından taviz vermeksizin devam edeceklerini vurguladı. Sohbet sırasında Sıtkı Şeremetli ve gazete okurları; 20 yıldır devam eden birlikteliğin, daha nice 20 yıllar devam etmesi temennisinde bulundular. - BALIKESİR

Balıkesir Birlik Gazetesi 20. Yılını Kutladı
Balıkesir Birlik Gazetesi 20. Yılını Kutladı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title