Bakan Bozdağ, "FETÖ'nün Tasmalı Köpeğine" Anladığı Dilden Cevap Verdi

Bakan Bozdağ, "FETÖ'nün Tasmalı Köpeğine" Anladığı Dilden Cevap Verdi

Adalet Bakanı Bozdağ, FETÖ'cü kaçak Emre Uslu'nun, Denizli'de hayatını kaybeden savcı için yazdıklarına "FETÖ'nün tasmalı köpekleri, görev şehidi savcımızın şahsında yargı aleyhine havlamaya başlamışlar" sözleriyle cevap verdi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, FETÖ'den firari Emre Uslu'nun Denizli'de trafik kazasında hayatını kaybeden Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper ile ilgili çirkin tweetlerini sert sözlerle eleştirdi.

"KENDİLERİNİ NE BEKLEDİĞİNE BAKSINLAR"

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Bozdağ şu paylaşımlarda bulundu:

"FETÖ'nün tasmalı köpekleri, görev şehidi Denizli Cumhuriyet Başsavcımız Mustafa Alper ve onun şahsında yargı aleyhine havlamaya başlamışlar. Denizli Cumhuriyet Başsavcımız Mustafa Alper, görevine giderken kazada ölmüştür; Allah indinde şehittir. Şehitler ölmez, diridir, cennetliktir. Kimin cennete, cehenneme gideceğine FETÖ ve onun köpekleri karar vermez; kimin cennete veya cehenneme gideceğine sadece Allah karar verir. FETÖ ve köpekleri, başkaları için cennet, cehennemde yer dağıtacaklarına, bunca haksızlık ve suçtan sonra kendilerini ne beklediğine baksınlar" paylaşımında bulundu.