Bahçeli, Afyon'da Traktöre Binerken Düşme Tehlikesi Geçirdi - Haberler
Haberi Paylaş

Bahçeli, Afyon'da Traktöre Binerken Düşme Tehlikesi Geçirdi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Politika

Devlet Bahçeli, Afyon'da düzenlenen Kaymak ve Eber Gölü Festivali kapsamında açılan traktör sergisinde, traktöre binerken düşme tehlikesi atlattı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 29'uncu Kaymak ve Eber Gölü Festivali'ne katılmak için akşam saatlerinde karayoluyla Afyonkarahisar'ın Bolvadin İlçesi'nin Dişli Beldesi'ne geldi.

Yağmur altında yapılan karşılama töreninin ardından Devlet Bahçeli, Bolvadin Belediyesi'ne geçti. Belediye Başkanı Kılçık'ı ziyaret eden Bahçeli, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyaretin ardından Başkan Kılçık, Bahçeli'ye işlemeli bir tabak ve Atatürk'ün Bolvadin ziyaretinde konakladığı evin maketini hediye etti. Bahçeli, daha sonra Horan Parkı'nda 29'uncu Kaymak ve Eber Gölü Festivali'nin stantlarının açılışını yaptı. Stantları gezen Bahçeli'ye esnaf lokum ikram etti. Bahçeli, "Şeker bana dokunuyor" diyerek ikramı geri çevirdi. Bir süre esnafla sohbet eden MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye, üzerinde adının yazılı olduğu bir anahtarlık ve tablo hediye edildi.

DÜŞME TEHLİKESİ GEÇİRDİ

Traktör sergisini de gezen MHP lideri, bir traktöre binmeye çalıştığı sırada düşme tehlikesi geçirdi. Korumaların yardımıyla traktöre binen Bahçeli, Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz'ı yanına çağırdı. Bahçeli traktörün direksiyonuna geçerken Yılmaz yanında ayakta durarak poz verdi. Bahçeli ve beraberindekiler daha sonra festival alanına geçti.

Bahçeli, Afyon'da Traktöre Binerken Düşme Tehlikesi Geçirdi

Bahçeli, Afyon'da Traktöre Binerken Düşme Tehlikesi Geçirdi
İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
title