Yol Kenarında Babalarının Cenazesini Gören Çocuklar, Gözyaşlarına Boğuldu
Haberler » Güncel » Yol Kenarında Babalarının Cenazesini Gören Çocuklar, Gözyaşlarına Boğuldu - Haber

Yol Kenarında Babalarının Cenazesini Gören Çocuklar, Gözyaşlarına Boğuldu

Gaziantep'te ayakkabı imalathanesinde çalışan Suriye uyruklu işçi, iş yerinden çıktıktan sonra eve gitmek için yürüdüğü sırada kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Yol kenarında babalarının cenazesini gören işçinin eşi ve 3 çocuğu sinir krizi geçirerek gözyaşlarına boğuldu.

'te iş yerinden çıktıktan sonra yolda geçiren uyruklu (55), olay yerinde öldü. Bu sırada eve giden çocukları, babalarının yerde yatan cesediyle karşılaşınca sarılarak gözyaşı döktü.

EVE DÖNÜŞ YOLUNDA KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Olay akşam saatlerinde Çakmak Mahallesi'nde meydana geldi. Ayakkabı imalathanesinde çalışan Suriye uyruklu Mustafa Mustafa işten çıktıktan sonra eve gitmek için yürüdüğü sırada bir anda yere yığıldı. Mustafa'yı hareketsiz yerde yatarken görenler durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık ekiplerinin yaptıkları kontrolde kalp krizi geçirdiği tahmin edilen Mustafa'nın yaşamını yitirdiğini belirledi.

BABALARININ CENAZESİNİ GÖREN ÇOCUKLAR SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Yol kenarında babalarının cenazesini gören Mustafa Mustafa'nın eşi ve 3 çocuğu sinir krizi geçirerek gözyaşlarına boğuldu. Suriyeli babanın cansız bedeni, otopsi için Adli Tıp Kurumu'nun morguna götürüldü.

Kaynak: DHA

Haber Videosu

: Yol Kenarında Babalarının Cenazesini Gören Çocuklar, Gözyaşlarına Boğuldu

Manşet

Haberler