Aziziye Kaymakamlığı Proje Ofisi'nin Ortak Olduğu "Diplomasiye Genç Bakış" Projesi Kabul Edildi

Aziziye Kaymakamlığı Proje Ofisi'nin Ortak Olduğu "Diplomasiye Genç Bakış" Projesi Kabul Edildi

Aziziye Kaymakamlığı Proje Ofisi'nin Ortak Olduğu 'Diplomasiye Genç Bakış' Projesi Kabul Edildi
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Aziziye Kaymakamlığı Proje Ofisi tarafından Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı’na Şubat 2016 döneminde ortak olarak başvurusu yapılan “Diplomasiye Genç Bakış” adlı proje politika reformlarına destek alanı kapsamında kabul edildi.

Aziziye Kaymakamlığı Proje Ofisi tarafından Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı'na Şubat 2016 döneminde ortak olarak başvurusu yapılan "Diplomasiye Genç Bakış" adlı proje politika reformlarına destek alanı kapsamında kabul edildi.

Proje Kapsamında düzenlenecek olan 7 bölge çalıştayından Doğu Anadolu Bölgesi Çalıştayı Aziziye Kaymakamlığı Proje Ofisi tarafından organize edilecek olup çalıştay kapsamında bölgeden 20 gence ev sahipliği yapacaktır.

Konu ile ilgili Aziziye Kaymakamı Zafer Öz, "Bu proje kapsamında ülkemizin yabancı ülkelerdeki imajını iyileştirmek amacıyla kültürel alışverişin gerçekleştirilmesini, kültürel ve ulusal değerlerin yayılmasını sağlamak amacıyla yapılacak bölgesel çalıştaylar sayesinde her bölgedeki proje çalışması yapanların görüşlerini alarak, tartışmalarını sağlayarak gençler, sivil toplum kuruluşları ve karar alıcılar arasında etkin bir diyalog oluşturacağını düşünüyoruz, Kaymakamlığımız bünyesindeki proje ofisimizin, ilçemizdeki gençlerin kişisel ve sosyal gelişimine katkı sağlayacak projelerine devam edecek" şeklinde konuştu. - ERZURUM

Aziziye Kaymakamlığı Proje Ofisi'nin Ortak Olduğu 'Diplomasiye Genç Bakış' Projesi Kabul Edildi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title