Genç Bakış Haberleri

Genç Bakış haber, Genç Bakış son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Genç Bakış - 09.03.2021
Son projesini kendisi için hazırladı, çömlek ustası oldu
BALIKESİR'in Sındırgı ilçesinde proje uzmanı Muhammet Asil Çetin (34), çömlekçiliğe yeniden hayat vermek için hazırladığı 'Üreten Kadın, Kazanan Sındırgı' isimli projesiyle Avustralya Büyükelçiliği'nden hibe alıp, atölye kurdu. Mesleğin yenilikçi bir şekilde düşünülmemesi nedeniyle yıllar içinde yok olduğunu belirten Çetin, "Yenilikçi ve genç bakış açasıyla ürünlerimizi geliştirip hem toprak kültürümüzü hem de 3 bin yıllık Yağcıbedir kültürünü harmanlayarak, geleceğe aktarmak istiyoruz" dedi.
Genç Bakış - 06.02.2020
Kumluca'da "Z kütüphane" açılışı yapıldı
Okul bünyesinde oluşturdukları "Z kütüphane"nin güncel kitap hazinesi, bilgisayar ve internet erişim alt yapısıyla öğrencilere huzurlu çalışma ortamı sağladığını ifade eden Mutlu, "Kütüphanemiz, kitap kafe tarzı tasarımı ve genç bakış estetiğiyle emsalleri arasında fark yaratmaktadır.
Genç Bakış - 10.12.2019
TBMM'de "İnsan Hakları: Gençliğin Sesi Sempozyumu"
Türkiye'deki genç nüfusa ilişkin istatistiki bilgileri paylaşan Çavuşoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Türkiye'de seçme ve seçilme yaşının 18 olarak belirlenmiş olması siyasi katılım açısından gençleri önceleyen bir yaklaşımın ürünüdür. Seçilme yaşının 18 olarak belirlenmesinde ortaya koyduğu bu yaklaşımla gençlerimizin önünü açan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a bu vesileyle şükranlarımızı sunuyoruz. 27. Dönem parlamentosuna batığımızda, 18-29 yaş aralığında 8, 30-39 yaş aralığında 72 milletvekilinin bulunduğunu görüyoruz. Genç bakış açısının siyasete ve kamu politikalarına yansıması bakımından özellikle 18-29 yaş aralığında parlamenter sayısının artması gerektiği açıktır.
Genç Bakış - 23.02.2019
Gaziemir Listesinde İlk 20'De 9 Kadın Aday…
Halil Arda "Bu güzel kenti kadınlarla beraber yöneteceğiz. Kadın dostu kent olabilmek için özel projelerimizi hayata geçireceğiz." dedi. İlk 3 içinde genç kadın adayı… "İzmir'in yükselen kenti Gaziemir'de geçmişten bugüne kadar birçok yararlı çalışmalar yapılmıştır. Kentin gelişimine hizmet eden projelerin devamının yanı sıra genç bakış açısıyla da ilçemize farklı bir yönetim anlayışı getireceğiz.
Genç Bakış - 21.11.2018
MEB ile Gazi Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü
Fen Liseleri 3. Ulusal Öğrenci Kongresine ilişkin iş birliği Törende, MEB Ortaöğretim Genel Müdürlüğü, Gazi Üniversitesi Rektörlüğü ve Kahramankazan Belediye Başkanlığınca, fen liselerinde öğrenim gören öğrenciler arasındaki iletişim ve etkileşimin artırılması amacıyla "Prof. Dr. Fuat Sezgin Anısına Bilim Işığında Geleceğe Genç Bakış" konulu Fen Liseleri 3.
Genç Bakış - 14.11.2018
4. Altın Baklava Film Festivali Başladı
Belgesellerine genç bakış açısı getirdiklerine dikkati çeken Aral, gençlerin eğitim hayatı boyunca farklılıkları takip etmesi konusunda tavsiyelerde bulundu.
Genç Bakış - 14.11.2018
Giyince 'Abbas Güçlü ile Genç Bakış' Programında Soru Sorduran Beyaz Boğazlı Kazak
Yeni videolardan anında haberdar olmak için kanala abone olun; http://goo.gl/rLeQAG.
Genç Bakış - 06.03.2018
Klasik Caza Genç Bakış
İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı'nın düzenlediği 25. İzmir Avrupa Caz Festivali'nde dün gece AASSM Küçük Salonun sahnesinde First Gig Never Happend vardı.
Genç Bakış - 20.12.2017
"Aileler Günde En Az 1 Saat Çocuklarıyla Oyun Oynamalı"
'Oyuna Genç Bakış' başlıklı panel öncesi çocuklar için oyunun önemine değinen İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr.
Genç Bakış - 03.10.2017
Geleceğin Liderlerine Tecrübe Dersi
"Kağıthane'yi gençlerle birlikte yönetiyoruz" İçinde bulunulan çağı yakalamak için genç bakış açısının önemine değinen Başkan Kılıç gençlerin yönetimde aktif rol almasına yönelik, "Şuan benim en yakın çalışma arkadaşlarım yani yardımcılarımın ve ilgili birim müdürlerinin çoğunluğu gençlerden oluşuyor.
Genç Bakış - 22.08.2017
Diplomasiye Genç Bakış Projesi
Kastamonu'da Genç Yaşamın Sesleri Derneği'nin koordinasyonunda yürütülen, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen "Diplomasiye Genç Bakış Projesi"nin zirve toplantısı yapıldı.
Genç Bakış - 14.12.2016
"Türk Dünyası" Sorunlarına Genç Bakış
Bilinçli ve İdealist Gençlik Derneği'nin organizatörlüğünde, İstanbul Şehir Üniversitesi'nin ana sponsorluğunda düzenlenen TÜDİK 3. Çalıştayı İstanbul Şehir Üniversitesi Batı Kampüsünde gerçekleştirildi.
Genç Bakış - 26.11.2016
Egiad Genel Kurul Toplantısı
Kolektif bir bilinç ile bayrağı iki yıllığına taşımayı hedeflediklerine işaret eden İlter, "Önceliğimiz İzmir olmak üzere bölgemizin ve ülkemizin sorunlarına genç bakış açısıyla eğilmeyi, tartışmaya açmayı ve çözümler önermeyi amaçlıyoruz.
Genç Bakış - 14.10.2016
Kütahya'da "İslam'ı Anlama ve Anlatma-Genç Bakış Sempozyumu"
Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, "Günümüz dünyasına baktığımızda yaşadığımız acı tecrübeler bize gösterdi ki görme, anlama ve anlatma konusunda bir sürü eksiğimiz var. Gönül coğrafyamızı da içine katarak düşündüğümüzde İslam'ı anlama ve anlatma konusunda da çok büyük eksiğimiz var." dedi.
Genç Bakış - 09.06.2016
Özel Yetenekli Çocuklardan 'Zarf' Tasarımı
Doğan, yine yarışmayla çağdaş sanat ortamına genç bakış açısı getirmek istediklerini de anlattı.
Genç Bakış - 31.12.2015
Bir Tiyatrocunun Gözünden Türkiye
Yazar, yönetmen, oyuncu, yapımcı Nedim Saban dün gece Abbas Güçlü İle Genç Bakış'ta tiyatro penceresinden dünyaya nasıl baktığını anlattı.
Genç Bakış - 31.12.2015
Bir Tiyatrocunun Gözünden Türkiye
Yazar, yönetmen, oyuncu, yapımcı Nedim Saban dün gece Abbas Güçlü İle Genç Bakış'ta tiyatro penceresinden dünyaya nasıl baktığını anlattı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Genç Bakış Haberleri | Genç Bakış Haber - Haberler - Genç Bakış haberleri, son dakika genç bakış haber ve gelişmeleri burada. BALIKESİR Son projesini kendisi için hazırladı, çömlek ustası oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 21:38:15. #1.16#

title