AYSUN KAYACI HABERLERİ

Aysun Kayacı haber, Aysun Kayacı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aysun Kayacı

Aysun Kayacı

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 23.3.1981 - ...

Aysun Kayacı Kimdir ?

23 Mart 1981 yılında İstanbul ' da dünyaya gelmiştir. Mankenliğe 15 yaşında fuarlarda stand görevlisi olarak başladı. Uzun süre mankenlik yaptıktan sonra 2000'li yıllarda oyunculuğa da başladı ve Zehirli Çiçek dizisinde rol aldı. 2004 yılında 12. MGD Altın Objektif Ödülleri'nde Yılın En İyi Mankeni ödülünü aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Aysun Kayacı - 03.10.2020
2 Ekim 2020 Haberleri
2 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Aysun Kayacı - 28.05.2020
27 Mayıs 2020 Haberleri
27 Mayıs 2020 Manşet Haberleri.
Aysun Kayacı - 18.04.2018
CHP'nin Olası Adayına Twitter'dan Yüzleri Güldüren Yorum: Aysun Kayacı
Erken seçimle ilgili CHP'li Özgür Özel'in "Hiçbir CHP'linin itiraz etmeyeceği bir adayımız olacak" açıklamasına Twitter'da yapılan "Aysun Kayacı" yorumu güldürdü.
Aysun Kayacı - 29.01.2018
Aysun Kayacı'nın Babası Olduğu İddia Edilen Selahattin Altınöz Toprağa Verildi
ADANA'da sokağa kurduğu çadırda yaşamını yitiren ve ünlü manken Aysun Kayacı'nın babası olduğu iddia edilen Selahattin Altınöz (62), toprağa verildi.
Aysun Kayacı - 29.01.2018
Dha Yurt Bülteni-9
Görüntü dökümü ----------------------------------------- İlçe Emniyet Müdürlüğü Şüphelinin araca bindirilmesi Genel ve detay görüntüler (Haber-Kamera: Metin İLİKSOY-GAZİANTEP-DHA) (32 MB) =============================================================================== 8)SESİYLE HAKKARİ'NİN AHMET KAYA'SI OLDU  VAN'da, çeşitli eğlence mekanlarında sahne alan Hakkarili  30 yaşındaki  yerel sanatçı Cihan Dinçer, seslendirdiği şarkılar ve okuduğu şiirlerle halk arasında 'Ahmet Kaya ve Yusuf Hayaloğlu' olarak anılıyor.  Hakkari'den Van'a göç eden ve bir süredir Van'daki çeşitli eğlence mekanlarında sahne alan yerel sanatçı Dinçer, ses benzerliği ile Ahmet Kaya'yı andırıyor. Geçen yıl bir GSM şirketinin müşteri temsilcisiyle yaptığı telefon görüşmesi ve söylediği şarkı ile sosyal medyada dinlenme rekoru kıran Hakkarili yerel sanatçı Cihan Dinçer, çeşitli gazete ve televizyonlarda da haber olunca Van'da ve Hakkari'de bir anda sosyal medya fenomeni oldu. İnternet ortamında tanıdığı veya tanımadığı yerel sanatçıların söylediği şarkıları indirdikten sonra  bilgisayar ortamında düet yapıp bunları da sosyal medya hesbında paylaşan Dinçer, Van'da ve Hakkari'de Ahmet Kaya, okuduğu şirleriyle de Yusuf Hayaloğlu olarak anılıyor.   Müzik hayatına 8 yaşında başladığını anlatan Dinçer, "Ahmet Kaya ve Kıvırcık Ali'den şarkılar  söylüyorum.Ses tonum itabariyle halk arasında beni Ahmet Kaya ve Yusuf Hayaloğluna çok benzetiyorlar. Bu da beni çok mutlu ediyor.Çünkü onların söylediği şarkıları söylemek bana zevk veriyor. Onların müziklerini seslendirmek için uğraşacağım. Ben Türk Halk Müziği ile başladım ve böyle devam edeceğim." dedi Görüntü dökümü -------------------------- -Bir eğlence merkezinde şarkı söyleyen Cihan Dinçer -Dinçer'in şarkılarıyla halay çeken vatandaşlar -Detaylar -Cihan Dinçer, Ahmet Kaya'ya ait şarkısı seslendirmesi -Dinçer ile röportaj -Şair Yusuf Hayaloğlu'nun şiirini okurken -Dinçer'in konuşması -Söylediği şarkılar Haber-Kamera: Behçet DALMAZ/VAN, ================================================================ 9)AYSUN KAYACI'NIN BABASI OLDUĞU İDDİA EDİLEN SELAHATTİN ALTINÖZ, DEFNEDİLDİ ADANA'da sokağa kurduğu çadırda yaşamını yitiren ve ünlü manken Aysun Kayacı'nın babası olduğu iddia edilen 62 yaşındaki Selahattin Altınöz, toprağa verildi.
Aysun Kayacı - 29.01.2018
Aysun Kayacı'nın Babası Olduğu İddia Edilen Selahattin Altınöz Toprağa Verildi
ADANA'da sokağa kurduğu çadırda yaşamını yitiren ve ünlü manken Aysun Kayacı'nın babası olduğu iddia edilen Selahattin Altınöz (62), toprağa verildi.
Aysun Kayacı - 30.03.2017
Dha Yurt Bülteni-5
Elitaş referandum çalışmaları kapsamında tüm Kayseri'yi adım adım dolaştıklarını anlatırken ana muhalefet Partisi CHP'nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi. Elitaş, şöyle dedi: "Dersine hiç çalışmamış bunlar. Hem Baykal hem de kendisi. Kılıçdaroğlu, yalan söylemekte mahir. 7 seçimdir kaybediyor, hala tek adamlığı eleştiriyor. Bu Anayasa değişikliği süreci başkanlık sistemi cumhurbaşkanlığı sistemi veya tek başlı yönetim sistemi, Türkiye'de uzun yıllardır tartışılır." CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Eğer bu anayasa değişikliği halk tarafından yüzde 95 'Evet' denilse dahi biz bunu kabul etmeyeceğiz. Meşruiyetini tartışacağız" dediğini ifade eden ve bu anlayışı manken Aysun Kayacı'ya benzeten Elitaş, şunları kaydetti: "Bu ne demek biliyor musunuz? Hani bir manken kız vardı.
Aysun Kayacı - 17.01.2014
Çobanlar Hala Aysun Kayacı'ya Kırgın
Eski manken Aysun Kayacı'nın altı yıl önce sarf ettiği 'Dağdaki çobanla benim oyum eşit olamaz' sözlerini Erzincanlı çobanlar bir türlü unutmuyor.
Aysun Kayacı - 07.03.2013
Çobandan Aysun Kayacı'ya Gönderme
Kim Milyoner Olmak İster'de 60 bin TL kazanan çoban, manken Aysun Kayacı'ya laf attı.
Aysun Kayacı - 06.03.2013
"15 Gün İçinde 3 Kardeşimi Kaybettim"
Geçmiş yıllarda katıldığı bir televizyon programında, "Dağdaki çoban ile benim oyum eşit mi?" ifadesini kullanan manken Aysun Kayacı'nın sözlerinin hatırlatılması üzerine ise Bakan Çelik, kendisinin de çobanlık yaptığını ifade ederek, "O tür zavallıca ve basit değerlendirmeleri dikkate almamak gerekiyor.
Aysun Kayacı - 05.03.2013
Bilgi Yarışmasında 60 Bin TL Kazanan Yarışmacı, Başkan Yücel'i Ziyaret Etti
Başkan Yücel, ünlü manken Aysun Kayacı'nın 'dağdaki çobanla benim oyum eşit olmamalı' yönündeki açıklamalarını hatırlatarak, "Benim oyum ile çobanın oyu bir olmaz diyenler bence bu arkadaşları dikkate almalılar.
Aysun Kayacı - 05.03.2013
Aysun Kayacı'ya Çoban Dersi
Kim Milyoner Olmak İster'de yarışan Karslı çoban, eski bir tartışmayı yeniden alevlendirdi.
Aysun Kayacı - 22.02.2013
Gaziemir Dokuz Eylül Mahallesi Semt Evine Kavuştu
Mahalle sakinleri adına söz alarak başkan Şenol'a belediye hizmetlerini semt evleriyle ayaklarına getirdiği için teşekkür eden Ceren Ergene ve Aysun Kayacı, semt evleri aracılığıyla belediye hizmetlerinden daha çabuk haberdar olduklarını, görüş, öneri ve şikayetlerini buralara bildirerek çok kısa sürede çözüme ulaştıklarını söyledi.
Aysun Kayacı - 30.01.2013
Darende'den Kısa Kısa
Nadir İlkokulu öğretmenlerinden Mehmet Koda, ilçeye 20 kilometre uzaklıktaki Yazıköy köyünde ikamet eden 4. sınıf öğrencisi Aysun Kayacı'nın ailesine ziyarette bulundu.
Aysun Kayacı - 07.10.2012
Ünlülerin Kayak Hocasına 'İçki Hırsızlığı' Gözaltısı
Ebru Gündeş, Eda Taşpınar ve Aysun Kayacı gibi pek çok ünlünün kayak hocası olan C.
Aysun Kayacı - 11.05.2012
Türkiye'nin Derbi Yorumu!
Türkiye' de gündemin ilk maddesi futbol... Süper Final'de yarın Fenerbahçe ile Galatasaray arasında Şükrü Saracoğlu'nda oynanacak ve şampiyonu belirleyecek olan dev derbi öncesinde hangi takımın mutlu sona ulaşacağı merak konusu. Sadece futbol değil, 7'den 70'e herkes derbiyle oturup, derbiyle kalkıyor... FENERBAHÇE KAZANIR" ÖNDE AMA... Takvim, Türkiye'nin sanat, spor, bilim ve siyaset dünyasının önde gelen tam 78 ünlü ismine "Derbiyi kim kazanır" sorusunu sordu. 78 ismin yüzde 44'ü Fenerbahçe'nin Kadıköy'de kazanacağını düşünüyor. "Galatasaray" diyenlerin oranı ise yüzde 35'te kaldı. Fakat yüzde 21'lik oranın tahmin ettiği 'beraberlik' ihtimali de Galatasaray'ın işine geldiği için ortaya yüzde 56'lık "Cimbom şampiyon olur" sonucu çıktı. SANAT VE BİLİM DÜNYASI ! Sadece bilim dünyasına baktığımızda ise ortaya başa baş bir sonuç çıkıyor. 20 ismin 7'si Fenerbahçe, 7'si ise Galatasaray derken, 6 kişi de derbinin berabere biteceğini tahmin etti. Sanat dünyasında da durum farklı değil... "Fenerbahçe kazanır" diyenlerin sayısı 18, "Galatasaray kazanır" diyenlerin sayısı ise 17 oldu. Sadece 3 kişi de beraberlikten yana oy kullandı. SANATÇILARIN FAVORiSi FENER Dev derbiyi ünlülere göre Fenerbahçe kazanacak. 35 ünlüden 18'i Sarı-Lacivert şampiyonluğa inanıyor. Spor dünyasında beraberlik çok ağır basıyor. 14 kişinin 8'i 'Kazanan olmaz' dedi. Dev derbiyi ünlülere sormasak olmazdı... Şükrü Saracoğlu'ndaki yü Fenerbahçe- Galatasaray kapışmasını ünlülere göre 'Kanarya' kazanacak ve şampiyonluğa ulaşacak. 35 ünlüden 18'i Fenerbahçe'nin kazanacağını, 17'si ise Galatasaray'ın güleceğini düşünüyor. Kenan İmirzalıoğlu 1-2 Aysun Kayacı 1-3 Serdar Ortaç 2-3 Deniz Seki 0-1 Cem Davran 3-4 Şahan Gökbakar 1-3 Levent Kırca 1-2 Muazzez Ersoy 1-3 Ata Demirer 0-3 Ceyda Düvenci 0-3 Kenan Doğulu 1-3 Mahsun Kırmızıgül 0-4 Nihat Doğan 0-5 Tuğba Özay 2-4 Pınar Altuğ 0-4 Erdal Özyağcılar 2-1 Pınar Aylin 2-0 Yıldız Tilbe 5-0 Tülin Şahin 3-1 Deniz Akkaya 3-2 Işın Karaca 6-0 Ebru Gündeş 2-1 Acun Ilıcalı 4-2 Emrah 5-1 Ajda Pekkan 2-1 M.
Aysun Kayacı - 17.09.2011
Vali Lekesiz: Turizmde Hedef Kitle Ortadoğu Olmalı
İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek ise Hatay'ın bir bütün olduğunu, İskenderun'un da turizm yönünden ele alınması gerektiğine vurgu yaptı: "Atatürk Anıtı arkasına 150 metre uzunluğunda iskele yapıyoruz. Sahilimiz var, kumsalımız var, denizimiz var. Turların daha da artması, İskenderun Soğukoluk arasına kurulacak teleferik projesinin de hayata geçirilmesi ile bölgemizde turizm patlaması olabilir." Hatay Turizm İl Müdürü Aysun Kayacı, İskenderun Arsuz, Konacık ve Samandağı arasında yeni turizm tesislerinin yapılması, Meryemana Kilisesi yolunun yapılarak turizme kazandırılmasının bölge halkı buraya çekebileceğini kaydetti.
Aysun Kayacı - 28.08.2011
Kalbimizdeki Kız Ağlıyor
Çocukluk yıllarında babaları tarafından terk edilen ya da şiddet gören ünlülerin bir kısmı, o günleri bir daha konuşmayarak unutmaya çalışsa da; bir kısmının da medya aracılığıyla kendisine ulaşmaya çalışan yakınlarıyla başı dertte... Buna son örnek de yıllardır babasıyla görüşmeyen Işın Karaca... SONUNDA DAYANAMADI... Babası Ali Büyükkaraca'nın bir izdivaç programına katılarak, kızı Işın Karaca hakkında konuşması, ünlü şarkıcı için de sürpriz oldu! "Işın ile altı yaşından bu yana görüşmüyoruz. Annesiyle boşandıktan sonra İngiltere'ye gittim. Ama oraya gittiğim zaman ne İngilizcem vardı, ne de tarzancam. Bu yüzden oralarda elim kolum bağlıydı... " şeklinde konuşan babasına cevap vermek istemedi Karaca. Fakat sonunda dayanamadı ve geçtiğimiz gün, facebook sayfasından babasıyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: "Karnım burnumda, bir kız evlat doğurmaya hazırlanırken, son birkaç gündür kalbimdeki kız çocuğu hıçkıra hıçkıra ağlıyor. Hem de öz be öz babam yüzünden... Aile kurumu kalabalık bir tiyatrodur ve her bir üyesinin ailenin bütünlüğüne ve mahremiyetine özen göstermesi esastır. Annem; canım kardeşim Akın'a ve bana bunu öğretti. Babamızı, çocukları olarak yıllar boyu bu bütünlüğün içine almak istedik. Yani baba sevgisi istedik. Bizi terk ettiğinde ben 3. 5 yaşındaydım, kardeşim Akın ise 6 haftalıktı. Öncesini hiç anlatmayayım, zira sonrası bizim için tam bir hayat mücadelesiydi. HALİMİZİ ÖNEMSEMİYOR Babamızın gidişiyle anladık ki, herkes sadece kendi öyküsünün kahramanıdır... Parçalanmış aile sendromunu kaderi belleyen her çocuk gibi, hayatı başarmak zorundaydık. Başka çaremiz yoktu. Lüksümüz de yoktu. Dolayısıyla erken olgunlaşmak ve çekirdek ailemizi korumak durumundaydık. Her şeye rağmen babam hep hayatımızda olsun istedik. Ama o sevgisini ve ilgisini hep esirgedi. 'Baba gel' diyorduk ama o hep uzakta kalmayı tercih ediyordu... Sizlerin de bildiği ve izlediği üzere, babam 'Işın Karaca'nın babası' sıfatıyla bir evlilik programına katılıyor. Son üç gündür orada söylenilen yalanlar, çekirdek ailemizin bugüne kadar çektiklerini bana tekrar tekrar hatırlatıyor. Ben doğurmak üzere olan bir kadınım ve şu an kederim yere göğe sığmazken nefes almaya çalışıyorum. Anladım ki, babam bir kez daha halimizi önemsemiyor... " Bu mektup akıllara babalarıyla sorun yaşayan ünlüeri getirdi. Biz de onları sizler için derledik... #Sayfa# "BABAYLA DA OLMUYOR, BABASIZ DA" DİYENLER... AYSUN KAYACI Geçtiğimiz yıllarda ekrana çıkarak kızı Aysun Kayacı'yı kendisine bakmamakla suçlayan Selahattin Kayacı, bir dönem medyanın tüm ilgisini üzerine çekti.
Aysun Kayacı - 13.08.2011
Yemek İçin Buluştular
Oyuncu-sunucu Aysun Kayacı, geçtiğimiz günlerde Kanyon'da objektiflere takıldı.
Aysun Kayacı - 02.08.2011
Aysun Kadırgalı'yı Kızdırdı
Seda Sayan, bir dönem sabah programlarını eleştiren Aysun Kayacı'ya çok kızdı.
Aysun Kayacı - 09.07.2011
Şeytanın Pabucu Filmi
Yönetmen: Hilal Bakkaloğlu, Turgut Yasalar Senaryo: Hilal Bakkaloğlu, Turgut Yasalar, Aslı Doğan Oyuncular: Yılmaz Gruda, Barış Falay, Hüseyin Avni Danyal, Aysun Kayacı, Fatih Ürek Filmin Türü: Komedi Orijinal Adı: Şeytanın Pabucu Yapımcı Firma: Mia Film Yapım Yılı: 2088 Yapım Ülkesi: Türkiye Orijinal Dili: Türkçe Resmi Sitesi: http://www.
Aysun Kayacı - 06.07.2011
Kısık Ateşte 15 Dakika Filmi
Kader, bir akşam Fazıl Bir (Özkan Uğur) isimli yönetmenin, kendisiyle onbeş dakikalık bir görüşme isteğini, zoraki bir şekilde kabul eder. Ancak bu onbeş dakika, hayatının en uzun onbeş dakikası olacaktır. Çünkü Fazıl’ın amacı, Kader’i kendi filminde oynamaya ikna etmektir. Bunu başarabilmek için de kendini “canlı bomba”ya döndürmüştür. Fazıl Bir'in Kader'e anlattığı senaryonun Resul'ün öyküsü olduğu ortaya çıkar. Aynı dakikalar içinde, bombadan habersiz bir sürü insan, yan masalarda, kendi derdine düşmüştür. Türk Sanat Müziğimizin hiç duyulmamış isimlerinden Güngör (Ata Demirer), en yakın arkadaşı beceriksiz menajer Muhtar’la (Haluk Bilginer) birlikte, restoranın solisti Yasemin’e (Aysun Kayacı) aşkını anlatmanın yollarını aramaktadır.
Aysun Kayacı - 17.06.2011
Mankenlikten Oyunculuğa Geçiş Yapan En Başarılı İsim Anketinden Cansu Dere Birinci Çıktı
İzlesene.com, mankenlikten oyunculuğa geçiş yapan en başarılı ismi belirledi. "Sizce mankenlik veya güzellik yarışması sonrasında kariyerini oyuncu olarak sürdüren en başarılı kişi kim?" başlığıyla yapılan ve 4,237 oyun kullanıldığı ankette birinciliği 2,130 oyla Ezel dizisinin başrol oyuncusu Cansu Dere aldı. Listenin ikinci sırasına ise 519 oy alan Türkiye ve Avrupa eski güzeli Arzum Onan yerleşti. En son +18 dizisiyle ekrana gelen Aysun Kayacı da ankette kendine yer buldu ve 432 oyla üçüncülük koltuğuna oturdu.
Aysun Kayacı - 07.06.2011
Talihli NESCAFÉ 3ü1 Arada'cılar BMW'lerini Aysun Kayacı'nın Elinden Aldılar
10'uncu yılında, 2011 model BMW 116i kazanan 10 talihli, düzenlenen bir törenle otomobillerinin anahtarlarını, sevilen sanatçı Aysun Kayacı'nın elinden aldılar.
Aysun Kayacı - 11.05.2011
DAÜ İletişim Fakültesi’nde Konuşan Ozan Açıktan Yönetmenlik Deneyimlerini Paylaştı
Açıktan'ın Polonya'da çektiği mezuniyet filmi "Marlis" 2005 yılında Ankara Kısa Film Festivali'nde en iyi kısa film seçildi ve film aynı yıl Polonya, Ukrayna, İtalya, Fransa, Romanya, İsrail ve Amerika'daki film festivallerinde gösterildi. Makedonya'da düzenlenen 26. Manaki Brothers Film Festivali'nde en iyi film ödülünü aldı. Kazandığı bu ödüllerin reklam piyasasında önünü açtığını söyleyen Açıktan, öğrencilere, de bu tür yarışmalara girmelerinin faydalı olacağını ancak kariyer seçiminde en önemli şeyin, insanın ne istediğini bilmesi olduğunu, ne yapabileceği konusunda ise kendine dürüst davranmasının şart olduğunu söyledi. Düşüncelerini, "İnsan, yıllar sonra bir gün, hiç istemediği bir şeyi yaparken bulmamalı kendisini" diye ifade eden Açıktan, her yönetmenin başarı öyküsünün farklı olduğunu vurguladı. Konuşmasında yönetmenliği orkestra şefliğine benzeten Açıktan, ekipteki herkesten en iyi verimi almanın yönetmenin becerisine kaldığını söyledi. 2006 yılında 42. Antalya Altın Portakal Film Festivali için çektiği reklam filmleriyle En İyi Reklam Filmi Yönetmeni kategorisinde Kristal Elma alan Ozan Açıktan, "Çok Film Hareketler Bunlar" filminin de yönetmenliğini yaptı. PTT Film Ekibi'nin yönetmenlerinden birisi olan Ocak Açıktan'ın ses getiren reklam filmleri arasında İstanblue, Hürriyet gazetesi, Garanti Bankası 12 Dev Adam ve İpragaz reklamları bulunuyor. Çok tartışılan, Aysun Kayacı'lı Pepsi Max reklamını da Ozan Açıktan yönetmişti.
Aysun Kayacı - 29.03.2011
Frame TürkiyeStart Aldı
Aysun Kayacı ve Murat Başoğlu'nun sunumuyla TNT'de ekranlara gelen Frame Türkiye'de yarışmacılar; İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Kayseri ve Antalya'daki AVM'lerde bulunan cam evlere girdiler ve ev arkadaşları ile tanıştılar.
Aysun Kayacı - 23.03.2011
İzlendikçe Kazandıran Yarışma Frame Türkiye Tnt'de Başlıyor!
Sezonun En İddialı Yarışması Frame Türkiye, Aysun Kayacı Ve Murat Başoğlu'nun Sunumu İle 27 Mart Pazar, Saat 22.00'da TNT Ekranlarında Başlıyor.
Aysun Kayacı - 16.03.2011
"Frame Türkiye" Başlıyor!
"Yarışmanın Sunucusu Aysun Kayacı Yeni Proje İçin Çok Heyecanlı"
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Aysun Kayacı Haberleri | Aysun Kayacı Kimdir - Haberler - Aysun Kayacı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aysun Kayacı kimdir, hayatı ve biyografisi. 2 Ekim 2020 Haberleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.1.2021 14:54:01. #1.14#
title