Ayşe Özdemir, Eski Fenerbahçeli Önder Turacı'nın Ayrıldığı Eşi Çıktı

Ayşe Özdemir, Eski Fenerbahçeli Önder Turacı'nın Ayrıldığı Eşi Çıktı

12.05.2015 09:59 | Son Güncelleme: 12.05.2015 12:22

Ebru Şallı-Sinan Akçıl aşkını bitiren kadın olarak gündeme gelen Ayşe Özdemir'in 19 yaşındayken Önder Turacı ile evlenmek için evden kaçtığı ortaya çıktı.

Ebru Şallı-Sinan Akçıl aşkının arasına giren "kara kedi" olarak gündeme gelen Ayşe Özdemir'in 19 yaşındayken Önder Turacı ile evlenmek için evden kaçtığı öğrenildi.

DÜETİ ÇOK KONUŞULDU

Ayshe (Ayşe Özdemir), Cem Belevi ile 'Kim Ne Derse Desin' şarkısına yaptığı düet ile kendisinden söz ettirmişti. Daha sonra Sinan Akçıl ile yapacağı düeti iptal eden hatta Ebru Şanlı ile Sinan Akçıl'ın ayrılmasının sebebi olduğu belirtilen güzel isim bomba bir açıklama yaptı.

YILLAR SONRA GELEN İTİRAF

Güllerin Savaşı dizisinde rol alan güzel şarkıcı çok önemli bir itirafta bulundu. Ayshe, henüz 19 yaşındayken evden kaçıp özgür kalmak için eski Fenerbahçeli oyuncuyla evlendiğini açıkladı.

2011 YILINDA EVLENMİŞLERDİ

Uzun bir dönem Fenerbahçe'de futbol oynayan Önder Turacı, Belçika'da Brüksel Güzeli seçilen ve Belçika Güzellik Yarışması'nda da ilk 10'a giren Ayşe Özdemir'le birlikte 2011 yılında evlenmişti. Daha sonra şiddetli geçimsizlik ve kavga iddiaları yüzünden ayrılmışlardı.

İşte Önder ve Ayşe ikilisinin yıllar evvel verdiği nişan pozu...


Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (27)
ÖZTÜRK: Hafta başından beri aynı haberi verip duruyorsunuz, bu nası haberciliktir?
GİRGİRİNA: HDP geliyor
HAMMURABİ: Mini etekli kızımızSokak sokak düğün isterKalça göster göğüs gösterMini etekli kızımızTerbiyesi bulutlardaHayalleri umutlardaBabası aç kendi dardaMini etekli kızımızZaten bizim hayat miniAvrupa’ya gitti ünüKime sattın arı diniMini etekli kızımızSoytarı mı sosyete miBiz mi deli siz öte miMini tahsil Fakülte miMini etekli kızımızKız anaya benzemez miİnsan gibi gezemez miŞu entari uzamaz mıMini etekli kızımızMahzuni yoldan çıkamazSana bu şekil bakamazTerbiyeni halk yıkamazMini etekli kızımız
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title