Ayşe Dinçer Kütahya Fuarında Coştu, Coşturdu

Ayşe Dinçer Kütahya Fuarında Coştu, Coşturdu

Frig Fuarcılık'ın organizasyonu ile gerçekleştirilen 38.Kütahya Fuarının ilk büyük konseri dün akşam gerçekleşti.

Ayşe Dinçer Kütahya Fuarında Coştu, Coşturdu

Frig Fuarcılık'ın organizasyonu ile gerçekleştirilen 38. Kütahya Fuarının ilk büyük konseri dün akşam gerçekleşti. Halkın severek takip ettiği Ankaralı Ayşe Dinçer, verdiği konserle hem Kütahyalıları coşturdu hem de kendisi coştu.

Kütahya El Sanatları ve Ticaret Fuarında sahne alan ve sevilen şarkılarını seslendiren sanatçı Ankaralı Ayşe Dinçer, halkın arasına karışarak söylediği şarkılarıyla ilgi topladı. Yoğun ilginin yaşandığı konserde Kütahya'nın yanı sıra çevre ilçelerden ve Kütahya'ya komşu iller -Eskişehir, Afyonkarahisar, Uşak, Bilecik'ten- de sanatçının hayranları bir araya geldiler. Tempolu şarkılarıyla sahne de coşan ve izleyiciyi coşturan Dinçer, izleyiciden tam not aldı.

FUARDA YILDIZ YAĞMURU DEVAM EDİYOR

Birbirinden ünlü sanatçıların sahne alacağı fuarda yıldız yağmuru devam ediyor. Bu akşam Hakan Altun'un sahne alacağı fuarda, 30 Ağustos akşamı Kültür Bakanlığı sanatçılarının vereceği konserin ardından havai fişek gösterileri ile Zafer Bayramı coşkusu da yaşanacak.

31 Ağustos-1 Eylül tarihlerinde Kütahya Belediyesi Uluslararası Halk Dansları Festivali, 4 Eylülde Yıldız Tilbe, 6 Eylül de Mithat Körler ve 9 Eylül de de Kutsi, Kütahya Fuarında sevenleri ile buluşacak.

Fuar 9 Eylül de son bulacak.

30.08.2012 00: 11: 12

TSI

NNNN - KÜTAHYA