Ayşe Arman'ın Umre Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Ayşe Arman'ın Umre Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Haberler.Com - Haberler | Magazin

Hürriyet yazarı Ayşe Arman, Umre'ye gittiğini Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafıyla duyurmuştu. Şimdi ise ünlü yazarın kutsal topraklardaki fotoğrafı ortaya çıktı.

Ünlü yazar Ayşe Arman, Umre'ye gittiğini Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafıyla duyurmuştu. Sabah gazetesi yazarı Haşmet Babaoğlu'nun "Epeydir görmediğim bir 'beyaz' ahbabımla karşılaştım; dakka bir 'ee Haşmet ne zaman kadınları çarşafa sokuyorsunuz' dedi..." ifadeleriyle Twitter'da yaptığı paylaşımına Türkiye gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan fotoğraflı yanıt geldi.

FOTOĞRAFLA YANIT VERDİ

Yıldıray Oğur, Ayşe Arman'ın Umre'de paylaştığı fotoğrafı "Beyaz arkadaşınız haklıymış" diyerek paylaştı. Haşmet Babaoğlu ise Oğur'a "Allah iyiliğini versin:)" yanıtını verdi.Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (35)
NAH KALİTE !: vay gericiliği seven zihniyetler, fakat Nihat Doğan sizi görse belki cok üzülecek. ya Arab molla imam müftü -hafuz -sofu -bu hainler.
ZARİNA: Allah qabul etsin
A.E.B: gösteriş Meraklısı kadın doğru yolu bulmadıktan sonra ne önemi var gündeme gelmek için dinimizi kullanıyolar gerizekalılar yaa
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title