HAŞMET BABAOĞLU HABERLERİ

Haşmet Babaoğlu haber, Haşmet Babaoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haşmet Babaoğlu

Haşmet Babaoğlu

Doğum Yeri Bursa / Türkiye
Doğum Tarihi 8.5.1955 -

Haşmet Babaoğlu Kimdir ?

Haşmet Babaoğlu,(d. 8 Mayıs 1955, Bursa) Türk gazeteci, yazar. 1955 yılında Bursa'da doğdu. İstanbul'da Anadolu yakasında çocukluk ve gençlik, Avrupa yakasında ise olgunluk çağını yaşadı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Gazeteci, çeşitli dergilerde ve gazetelerde editörlük yaptı, şimdi köşe yazarı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Haşmet Babaoğlu 18.10.2019
TÜGVA Kültür Sanat Okulu başlıyor
TÜGVA'dan yapılan açıklamada, bu çalışma ile kültürel birikimin geleceğe taşınmasının amaçlandığı belirtilerek, şunlar kaydedildi: "Türkiye Gençlik Vakfı olarak derin kültürel birikimimizi anlamak ve bunu geleceğe taşımak istiyoruz. Kültür Sanat Okulu, bu doğrultuda attığımız bir adımdır. Köprü vazifesi görmesini istediğimiz okulumuz, kültür-sanat dünyamızın duayen isimleriyle bu konuda dertli ve istekli öğrencileri bir araya getirmeyi hedefliyor. Edebiyattan müziğe, resimden mimariye birçok alanda yoğun aktarımın olacağı okulumuz, yarının Türkiye'sini inşa edecek gençleri beklemektedir." Açıklamada, proje kapsamında Ahmet Murat, Ali Nuri Türkoğlu, Beşir Ayvazoğlu, Celaleddin Çelik, Cemal Toy, Dursun Gürlek, Enver Gülşen, Halil İbrahim Düzenli, Handan İnci, Hasan Kaçan, Haşmet Babaoğlu, Hayati İnanç, Hikmet Barutçugil, Hüseyin Kutlu, İbrahim Halil Üçer, İlhami Atalay, İsmail Erdoğan, Mevlana İdris, Nurhan Atasoy, Samed Karagöz, Sami Savni Özer, Savaş Barkçin, Semih Kaplanoğlu, Serhat Kula, Suphi Saatçi, Süleyman Seyfi Öğün, Tahsin Görgün, Yalçın Çetinkaya, Yasin Çetin, Yasin Yıldız ve Yusuf Kaplan'ın gençlerle bir araya geleceği ifade edildi.
Haşmet Babaoğlu 26.3.2017
Derleme - Galatasaray'ın Hakan Şükür ve Arif Erdem'i Üyelikten İhraç Etmemesine Yönelik Tepkileri...
Babaoğlu: "Bu skandaldan derhal dönülmeli" Gazeteci Haşmet Babaoğlu da Galatasaray Genel Kurulu'nda alınan kararı "skandal" olarak yorumladı.
Haşmet Babaoğlu: Kalp Tamiri' İsimli Film Finale KaldıHaşmet Babaoğlu 9.2.2017
Haşmet Babaoğlu 3.11.2016
Vefa" Temalı Kısa Film Yarışmasının Jüri Üyeleri Belirlendi
Jüri, 1971'de "Şehzade Simbad Kaf Dağında" adlı filmle sinemaya giren, 120'den fazla filmde rol alan ve 11. Antalya Film Festivali'nde en iyi kadın oyuncusu seçilen Perihan Savaş, "Bekleme Odası", "Kader" ve "Dağ" filmleriyle adından söz ettiren ve 2015'te "Kümes" filmiyle yönetmenliğe de adım atan oyuncu Ufuk Bayraktar, siyaset, sosyoloji, sinema alanlarında yazdığı yazılarla kültür dünyasına katkıda bulunan gazeteci-yazar Haşmet Babaoğlu, "Sinemanın Hakikati, Hakikatin Sineması" ve "Sinemanın Kökleri" kitaplarının yazarı Enver Gülşen ile Yeni Şafak gazetesinde sinema yazıları kaleme alan, Film Arası dergisi Genel Yayın Yönetmeni Suat Köçer'den oluşuyor.
Haşmet Babaoğlu 29.12.2015
Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması
Nobel ödüllü bilim insanı Prof. Dr. Aziz Sancar'ın yanı sıra spor, sanat ve medya camiasından oy kullanan ünlü isimlerden bazıları ise şöyle: "Orhan Gencebay, Mustafa Ceceli, Yavuz Bingöl, Muazzez Ersoy, Ebru Gündeş, Murat Boz, Gökhan-Hakan (Athena), Hülya Avşar, Erman Toroğlu, Ahmet Çakar, Burcu Çetinkaya, Hidayet Türkoğlu, Acun Ilıcalı, Kenan Sofuoğlu, Cüneyt Çakır, Ahmet Yenilmez, Hülya Koçyiğit, Sinan Çetin, Engin Altan Düzyatan, Ali Sunal, Kenan İmirzalıoğlu, Yılmaz Erdoğan, Oktay Kaynarca, Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Hıncal Uluç, Haşmet Babaoğlu, Hamza Hamzaoğlu, Taha Akgül.
Haşmet Babaoğlu 13.11.2015
'Bütün Oyunlar Ak Parti Üzerine Oynanır'
" Sabah Gazetesi yazarı Haşmet Babaoğlu, 1 Kasım seçimlerinde muhalefetin yaşadığı hezimeti bu sözlerle değerlendirdi.
Haşmet Babaoğlu 14.6.2015
Gazeteci, Yazar ve Akademisyenlerden Mursi'ye Destek Çağrısı
Mursi'nin bir fotoğrafının siyah zemin üzerinde yer aldığı sitede, Mursi ve arkadaşlarının idamını engellemek için destek çağrısı yapan Türkçe, Arapça ve İngilizce hazırlanmış metne yer verildi.  Metinde şu ifadeler yer aldı:   "Gandi, Martin Luther King ya da Mandela; özgürlük, adalet ve insanlık için mücadele verdiler. Mursi de öyle. Şiddete ve silaha karşıydı. Özgürlük isteyen Mısır halkının seçtiği ilk Cumhurbaşkanıydı. Diktatör bir general, Mursi ve arkadaşlarını tutuklattı, hapse attı. İdam kararları verildi. Demokrasiye inanan herkes için utanç verici bir durum. Özgürlük ve adalet isteyen halkların umudu kırıldı. Mısır zindanları, Apartheid zindanlarından farksızdır. Bir halkın iradesini, bir diktatörün ihtirasına ve karanlık zindanlara terk edemeyiz. Mursi ve arkadaşları insanlığın, hepimizin onuru için direniyor. Herkes için özgürlük, adalet ve demokrasi isteyenlerin sesi duyulsun. Mısır halkının seçtiği Mursi ve arkadaşları serbest bırakılsın." Siteye girenler de 3 dilde hazırlanan metne imza atarak, idama karşı tepkilerini dile getirebiliyor.   Mursi'nin idam edilmesine karşı çıkan bildiriye ilk etapta imza atanlar şöyle: "Abdülhamit Güler, Adem Özköse, Ahmet Hakan Coşkun, Ahmet Taşgetiren, Ammar Acarlıoğlu, Aslı Aydıntaşbaş, Aysel Yaşa, Cemile Bayraktar, Cabir El Haremi, Cihad Gökdemir, Doç. Dr. Abdullah Kıran, Doç. Dr. Mustafa Kırkız, Duygu Leloğlu, Erem Şentürk, Fadime Özkan, Fatih Tezcan, Fatma Kurt, Gülden Sönmez, Hakan Albayrak, Halime Kökçe, Haşmet Babaoğlu, Hatice Saka, Hilal Kaplan, Hüseyin Yahya Şekerci, Kemal Gümüş, Kemal Öztürk, Kutluğ Ataman, Mansur Akgüç, Mehmet Akif Ersoy, Merve Şebnem Oruç, Merve Turkay, Muhsin Kızılkaya, Murat Hazine, Mustafa Ekici, Mustafa Güngör, Mustafa Kartoğlu, Münsif Mazruki, Müfit Yüksel, Nuh Albayrak, Orhan Miroğlu, Prof.
Haşmet Babaoğlu 24.4.2015
Berkin Elvan Klibi Nedeniyle Bu Kez Sanatçılar Şikayetçi Oldu
Savcılığa verilen dilekçede şikayetçi olarak Efkan Şeşen, Hüseyin Altun, İbrahim Karaca ve Selma Altın yer aldı. Şikayet edilen gazeteciler ise Emin Pazarcı, Haşmet Babaoğlu, Süleyman Özışık, Ali İhsan Karahasanoğlu, Akşam Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mustafa Dolu, Sabah Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Şefik Çalık ve savcılığın tespit edeceği diğer kişiler olarak gösterildi.
Haşmet Babaoğlu: Beykozlularla 'Bize Müsaade' SohbetiHaşmet Babaoğlu 4.4.2015
Haşmet Babaoğlu 13.3.2015
Barış Treni" 16 Mart'ta Kayseri'de Olacak
Barışa Bak Platformu tarafından organize edilen projenin Kayseri etkinliklerinin, Kayseri Düşünce Okulu tarafından yürütüleceğini aktaran Akmermer, şöyle devam etti: "Aralarında Cengiz Algan, Nagehan Alçı, İlhami Işık, Atilla Yayla ve Haşmet Babaoğlu gibi isimlerin yer aldığı proje kapsamında düzenlenen etkinlikler Türkiye kamuoyu tarafından dikkatle takip edilmeye başlandı.
Haşmet Babaoğlu 6.11.2014
İşte Böyle Bir Şey Kitabı
Futbol dünyasının zalim bir pırıltısı var; şöhretleri tez eskiten, iyi zamanlarını geride bırakanları derhal terkeden... "Efsane" olarak kayda geçen birkaç talihlinin dışındakiler, vefasızlığın, unutuşun karanlığına gömülürler. Futbolun gitgide silinmekte olan romantizminin yazarı Hakan Dilek, bu kadere karşı koyan bir futbolsever... "Efsaneler" yanında, her birinin ayrı ayrı meziyetleri, ayrı kişiliği olan futbolcuların "güzelliklerini"; bunları unutmamanın faziletlerini; futbolun değişik zamanlarını, değişik tatlarını anlatıyor. Eski zaman futbolcuları: Kamil Aktan, Coşkun Özarı, Basri Dirimlili, Ogün Altıparmak, Metin Oktay, 70'lerin ustaları: Yavuş Şimşek, Sanlı Sarıalioğlu, Metin Kurt, Erol Togay, 80'lerin ve 90'ların yıldızları: Aykut Kocaman, Rıdvan Dilmen, Metin Tekin. Karadeniz çocukları: Samsunspor'un "şehit" takımı, kaleci Adem, Trabzonsporlu Hüseyin. Deliler: Sadullah, Bahtiyar. Ayrıca... Futbolcu lakapları ve "gurbetçilik" meselesi... "Kafasını her kaldırışında gökte parlayan 'futbol mehtabı'nı görenler bilmelidir ki, bu ayın arka yüzü daha aydınlık..." -Haşmet Babaoğlu- " 'İyi ki futbolun hayatımda bir yeri var' duygusunu efendilikle yaşatan yazılar bunlar.
Haşmet Babaoğlu 4.11.2014
Her Şeyi Bırak, Barışa Bak" Kampanyası
Alğan, şöyle devam etti: "Bunun yeniden yükseltilmesi mümkündür hem Türk, hem Kürt tarafında. Çünkü bugüne kadar yapılan barış denemelerinin hiçbirisinde olmayan bir şeye sahibiz. Bu bizim için şans. Büyük bir toplum desteği. Bu ülkenin toplumu bu barıştan vazgeçmek istemiyor. Çünkü her türlü provokasyona rağmen yüzde 60'ların üzerinde bir destek söz konusu. Bu bizim güvencemizdir."   Kampanya çerçevesinde bir dizi çalışma yapacaklarını da aktaran Alğan, şunları söyledi: "Meclis'e gidip 4 siyasi parti ile de görüşeceğiz. Sivil toplumun bu konuya desteği olduğunu, biraz esprili gibi olsun ama kendilerine biraz çekidüzen vermelerini söylemek istiyoruz. Çünkü toplum, barış konusunda siyasetçilerden daha ileride duruyor. Seçimlere kadar toplumun kafasında çözüm süreciyle ilgili oluşmuş olan en temel sorulara cevaplar aramaya çalışacağız. Bu cevapları da her ay bir toplantıyla, panel ve benzeri forumlarla çözmeye cevaplar aramaya çalışacağız. Bahar aylarında, seçim öncesinde bir büyük barış konseri ve mitingi planımız var. Bahar aylarının sonlarında 'barış treni' projemiz var. İstanbul Haydarpaşa'dan kalkan trenle Diyarbakır'a kadar gidip tekrar İstanbul'da bitirmek üzere imzacılarımız ve toplumun çeşitli kesimleriyle yola çıkacağız. Gittiğimiz şehirlerde sivil toplum kuruluşlarıyla görüşmeler yürüteceğiz." Açtıkları imza metnini 70 kadar kişinin imzaladığını ifade eden Alğan, bunun bir sivil toplum kuruluşu mu platform mu olarak devam edeceğine ileride karar vereceklerini aktardı.  Cengiz Alğan, "Cemil Bayık'ın 'çözüm sürecine ABD gözlemci olsun şeklindeki sözlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?' sorusu üzerine, çözüm sürecinin milli bir proje olduğunu kaydederek, ABD'nin ya da başka ülkenin gözlemci olmasının sürecin ruhuna uygun olmayacağı ifade etti.  İmzacıların görüşleri Toplantıda, "Herşeyi bırak, barışa bak" metninin imzacılarından Nagehan Alçı, Prof. Dr, Atilla Yayla, Haşmet Babaoğlu, İlhami Işık ve Gülçin Avşar görüşlerini aktardı.
Haşmet Babaoğlu 30.10.2014
Aydınlardan, Çözüm Sürecine Destek Kampanyası
Basın duyurusu 4 Kasım'da Taksim Hill Otel'de gerçekleştirilecek kampanyanın çağrıcıları şöyle: "Abdurrahim Boynukalın, Ahmet Uzun, Ali Bayramoğlu, Atilla Yayla, Bayram Zilan, Bengül Güngörmez, Berat Özipek, Cahit Koytak, Cemile Bayraktar, Cengiz Alğan, Cennet Uslu, Ceren Kenar, Demiray Oral, Elif Çakır, Enver Alper Güvel, Erol Göka, Etyen Mahçupyan, Fadime Özkan, Fırat Erez, Gülay Göktürk, Gülçin Avşar, Gürbüz Özaltınlı, Halil Berktay, Halime Kökçe, Haşmet Babaoğlu, Hidayet Ş.
Haşmet Babaoğlu 22.10.2014
Topal Adalet Kitabı
2010-2011 Futbol Sezonundan sonra sen otobüsün merdivenlerinde; "Tarih bunu yazacak. Hiç kimseye borcumuz yok. Emek verdik... Sizden de Allah razı olsun..." dediğinizde "Sen de sağol Hocam, Allah'a emanet ol." diyordu ismi bilinmeyen görüntüsü kadraja sığmayan taraftar. O taraftar, koca yürekliydi. Takım, koca yürekliydi. Sen, koca yürekliydin. "Takım olarak kazanın ya da tek başına kaybedin!" diyordun. Hepimiz buruk ama hepimiz vakurduk. Ve hepimiz, takım olarak kazanmıştık. **** "O sezonun ilk yarısı bittiğinde Fotomaç gazetesine ligi yorumlamıştım. Gazete, başlığa söylediklerim içinden şunu çıkarmıştı: "Trabzonspor'u artık hiçbir güç durduramaz." Ne saflıkmış meğer! Yılların gazetecisi olarak bildiğim onca berbat şeye rağmen nasıl bir iyimserlikmiş benimki! O sezondan sonra ortaya öyle bir kaos tablosu çıktı ki, ne yalan söylemeli, ben pes ettim! Türk futbolu için umutsuzum. Fakat Süleyman Hacıcaferoğlu gibi bıkmadan usanmadan adalet peşinde koşan ve umudunu kaybetmeyenler karşısında saygıyla eğiliyorum... Haşmet Babaoğlu /Sabah ***** 3 Temmuz, aslında Türk futbolunda yıllarca biriken kirliliğin oluşturduğu çöp yığının patlamasıydı.
Haşmet Babaoğlu 6.8.2014
Gazze İçin Ortak Yayın
-ÜNLÜ İSİMLERDEN DESTEK- MÜSİAD Başkanı Nail Olpak, ASKON Başkanı Mustafa Koca, Memur-SEN Başkanı Ahmet Gündoğdu, TES-İŞ Başkanı Hüseyin Özil, HAK-İş Başkanı Mahmut Arslan, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, , Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Yusuf Kaplan, Hakan Albayrak, Abdurrahman Dilipak, Sibel Erarslan, Tarık Tufan, Haşmet Babaoğlu, Ömer Karaoğlu, Murat Kekilli, Ahmet Varol, İsmail Kılıçarslan, Nevzat Çiçek, Ersoy Dede, Esra Elönü, Burcu Çetinkaya, Saadet Oruç, Betül Bozdoğan, Ömer Karaoğlu, Zeynep Türkoğlu gibi isimler de Gazze için bir araya gelecek.
Haşmet Babaoğlu: Mısır'daki Darbenin 100. GünüHaşmet Babaoğlu 11.10.2013
Haşmet Babaoğlu: Ayrımcılar Burada Sen Neredesin?Haşmet Babaoğlu 1.7.2013
Haşmet Babaoğlu: Nişantaşılı 'Çiçek Çocuklar'
Haşmet Babaoğlu 12.6.2013
Haşmet Babaoğlu 26.12.2012
Aktuel.com.tr Yayında!
Dünyaca ünlü spor adamı ve yazar Simon Kuper'de ilgi çekici futbol yazılarıyla sadece aktuel.com.tr'de okurlarıyla buluşacak. Simon Kuper'in yanı sıra Türkiye'nin beğeniyle takip edilen usta yazarların da yer alacağı aktuel.com.tr'de kimler yok ki? Haşmet Babaoğlu, Ali Bayramoğlu, Ahmet Örs, Salih Memecan, Alper Görmüş, Selahattin Yusuf, Merve Toy, Ömer Çil, Serdar Karagöz, Tahsin Sami, Cenk Kutup.
Haşmet Babaoğlu 22.12.2012
İtibar Yazarları İtibar Okuyor
Türk edebiyatının pek çok ismini bir araya getirecek olan etkinlik, Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde 23 Aralık Pazar günü saat 17: 00'de gerçekleştirilecek. Yayına başladığı ilk günden beri "Türk edebiyatının İtibar'ı" sloganıyla yoluna devam eden ve yayınladığı nitelikli ürünlerle hem okurlar hem de yazar ve şairler nezdinde beğenilen İtibar dergisi, ilk kez bu denli büyük bir katılımla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Moderatörlüğünü yazar Ali Görkem Userin'in gerçekleştireceği programa katılacak isimlerden bazıları şöyle: Mustafa Akar, Fatih Muhammet Atasever, Haşmet Babaoğlu, Furkan Çalışkan, Ali Emre, Gökhan Ergür, Soner Karakuş, Cevdet Karal, İsmail Kılıçarslan, Osman Toprak.
Haşmet Babaoğlu 25.9.2012
Tuluhan Tekelioğlu'ndan "50'sinde Erkek" Belgeseli
İstanbul'un farklı semtlerinde çeşitli meslek gruplarından erkeklere yöneltilen "50'sinde yola mı giriyorsunuz, yoldan mı çıkıyorsunuz?" sorusu, Türkiye'nin en başarılı erkekleri öncülüğünde bu belgeselde cevaplanıyor. Yazar Ahmet Ümit, Dr. Mehmet Öz, yönetmen Mustafa Altıoklar, müzisyen Kerem Görsev, banka yöneticisi Hakan Ateş, çizer Ergün Gündüz, belgeselci Nebil Özgentürk, TV programcısı Metin Uca, köşe yazarları Haşmet Babaoğlu ve Reha Muhtar gibi isimlerin destek verdiği belgesel, 1 Ekim Pazartesi günü saat 22.
Haşmet Babaoğlu 19.9.2012
Kenan Doğulu'yu İmrendiren Düğün
Ünlü işletmeci Altuğ Paker, nişanlısı Bade Aracı ile geçtiğimiz pazar günü Çeşme'de düzenlenen düğünle evlendi. Alaçatı'daki Bu Bi Olay Yeri adlı mekanda yapılan düğüne ünlü isimler katıldı. Düğüne yeni sevgilisi Sinem Orhan ile giden haberci Korcan Karar, sahneye çıkıp şarkı söyledi. Ardından ünlü gazeteci Haşmet Babaoğlu da genç çift için bir şiir okudu.
Haşmet Babaoğlu 19.9.2012
Tatilde Yemek Yerine Niye Kazık Yedik?
HAŞMET BABAOĞLU (Yazar) TATİLCİ ZİHNİYETİ YAZLIKÇILARI ACITIYOR Başka yerleri bilmiyorum ama Çeşme ve Alaçatı'nın suyu çıktı.
Haşmet Babaoğlu 3.9.2012
Erkeğin İçindeki Çocuğu Büyütmeyin
İkna etmeniz zor olmadı mı? '40'ında 40 Kadın' isimli kitabımı bitirdiğimde arka kapak yazımı Haşmet Babaoğlu yazmıştı.
Haşmet Babaoğlu 31.12.2011
Ekranda Bir Yıl Böyle Geçti
#Sayfa# 2010 YILININ EN'LERİ, BOY'LARI EN DERİNDEN GİDEN: Reyting köstebekleri EN DERUNDAN GİDEN: Pargalı İbrahim Paşa EN UMUT VAADEDEN: Meltem Miroğlu (Hayat Devam Ediyor), Okan Çabalar (5'er Beşer) EN PARLATAN: Tuttuğu altın olan Acun Ilıcalı EN ŞARLATAN: Twitter doktoru EN TERLETEN: Yaşar Nuri Öztürk EN FIRLATAN: Hürrem Sultan EN TIRLATAN: Ali Kaptan EN SOMURTKAN: Feriha EN KIRILGAN: Dans ederken omzu çıkan Dima EN ÇÖPÇATAN: Esra Erol EN KAŞÇATAN: Nevşin Mengü (Kanal D - CNN Türk haber spikeri) EN GEVEZE: Okan Bayülgen (tv8 ekranında haftada 5 gün) EN AVİZE: Fatih Ürek (Gündüz ekranında pırıl pırıl) EN DOBRA: Seda Akgül EN BOMBA: Burcu Esmersoy EN BEDBAHT: Hayat EN HOYRAT: Mete EN HAYRAT: Çeşme gibi ağlayan Fatmagül EN ŞEN ŞAKRAK: Saba Tümer EN AĞIR AKSAK: Prof. Hüseyin Hatemi EN TELEKTÜEL: Haşmet Babaoğlu EN VERİCİ EL: Yavuz Bingöl EN KARİZMA: Jose Morinho EN PRİZMA: Hülya Avşar (En soluk ışığı bile 7 renge ayrıştırıyor) EN PLAZMA: Sibel Can (Hep kilolu gösteriyor) EN TRİKA: Muhteşem Yüzyıl EN KANATICI: Kurtlar Vadisi EN YARATICI: Leyla ile Mecnun EN ANTİPATİK: Sarkozy EN SEMPATİK: Beyazıt Öztürk EN TERESAN: Bu yıl da Yakından Kumanda.
Haşmet Babaoğlu 24.11.2011
Öğretmenin Projesi Çocuklara Kitap Sevgisini Aşıladı
Projesi için kitap toplamaya devam ettiğini belirten Uysal, projenin tanınması ve bu doğrultuda kitap toplamaya devam edebilmek için Türkiye'nin farklı illerinden sergiler planladığını söyledi. Bu doğrultuda tüm kitapseverlerden, sivil toplum örgütlerinden, devlet büyüklerinden destek beklediğini söyleyen Uysal, "Özellikle Hayrunisa Gül'ün kitaplara karşı çok duyarlı olduğunu ve projelere destek verdiğini biliyorum. Bu konuda da benim projeme de destek vermesini istiyorum. Ayrıca siyasi liderlerden, milletvekillerinden, sanatçılardan ve özellikle yıllardır kitaplarını okuduğum İskender Pala, Sunay Akın, Haşmet Babaoğlu ve çocuk edebiyatı yazarlarından destek bekliyorum.
Haşmet Babaoğlu 21.11.2011
Kamera Arkasında Bile Bol Muhabbet
Erdoğan Aktaş, Hıncal Uluç, Haşmet Babaoğlu ve Mehmet Arslan; a Haber'deki '90'a' programında 'hayatla futbolu kesiştiren' yorumlar yapıyor.
Haşmet Babaoğlu 21.8.2011
Babaoğlu'nun Pide Keyfi
Köşe yazarı ve televizyon yorumcusu Haşmet Babaoğlu, Çeşme'deki Dost Pide'nin müdavimleri arasında yer alıyor.
Haşmet Babaoğlu 6.8.2011
Alaçatı Sokakları Kıpır Kıpır
Ege Bölgesi'nin turizm cenneti Alaçatı'da yıldız yağmuru var. Birbirinden ünlü isimler tatil için Alaçatı'yı seçiyor. Şarkıcı Murat Dalkılıç, Ezel dizisinin 'kerpeteni' Barış Falay ve eşi, Kurtlar Vadisi'nin Fuat Tamer'i Ragıp Savaş ve eşi, ünlü oyuncu Kaan Urgancıoğlu, güzel oyuncu Ceren Olcayto, Galatasaraylı kaleci Aykut Erçetin, Gazeteci Yazar Haşmet Babaoğlu, Trabzonsporlu Serkan Balcı ve eşi ile BKM Mutfak oyuncuları Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç aynı akşam Alaçatı sokaklarında görüntülendi.
Haşmet Babaoğlu 13.6.2011
Yazarlardan Seçim Yorumu
Türkiye'nin önde gelen kalemleri 12 Haziran seçimini ve sonrasını değerlendirdi.
Şu an buradasınız: Haşmet Babaoğlu Haberleri | Haşmet Babaoğlu Kimdir - Haberler - Haşmet Babaoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Haşmet Babaoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. TÜGVA Kültür Sanat Okulu başlıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.4.2020 03:23:25. #1.15#
title