Aydın'daki yangının söndürülmesine destek için bölgeye giden komutan keçileri yanmaktan son anda kurtardı - Haberler
Haberi Paylaş

Aydın'daki yangının söndürülmesine destek için bölgeye giden komutan keçileri yanmaktan son anda kurtardı

Haberler.com / Erdem Aksoy - Haberler | Güncel

Aydın'ın Karacasu İlçesi Alemler Mahallesinde süren orman yangınında destek vermek için bölgeye giden Aydın İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mesut İnan alevlerin ortasında kalan ahıra girip içerideki keçileri yanmaktan kurtardı.

Aydın'ın Karacasu ilçesinde dün başlayan orman yangını rüzgarın etkisiyle şiddetini artırırken, yangınla mücadele devam ediyor. Edinilen bilgiye göre, Karacasu ilçesinin Alemler Mahallesi'ndeki ormanlık alanda henüz bilinmeyen bir nedenle başlayan orman yangını rüzgarın şiddeti ile büyüdü. Kısa sürede etkisini arttıran yangını gören vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi.

SÖNDÜRME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Son günlerde yaşanan orman yangınları sebebiyle teyakkuzda olan ekipler ihbar üzerine kısa sürede olay yerine ulaştı. Rüzgar ile birlikte büyümeye başlayan orman yangını ile ilgili söndürme çalışmaları devam ediyor.

KOMUTANIN GÖRÜNTÜLERİ BÜYÜK SES GETİRDİ

Orman yangınının söndürülmesine destek için bölgeye giden Aydın İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mesut İnan, alevlerin ortasında kalan ahıra girip içerideki keçileri yanmaktan kurtardı. İnan'ın görüntüleri sosyal medyada da büyük ses getirdi.

Aydın'daki yangının söndürülmesine destek için bölgeye giden komutan keçileri yanmaktan son anda kurtardı
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (1)
Volkan Durmaz:EMRE KINAY ACABA BUNLARI GÖRÜP UTANIYORMUDUR. JANDARMA POLİS TOMA NERDE DİYE BİR YERLERİNİ YIRTIYORDU
500