Avrupa Avrupa'ya Üniversiteli Gençlerden Büyük İlgi! - Haberler
Haberi Paylaş

Avrupa Avrupa'ya Üniversiteli Gençlerden Büyük İlgi!

Bültenler - Haberler | Güncel
Avrupa Avrupa'ya Üniversiteli Gençlerden Büyük İlgi!

Avrupa Avrupa oyuncu ekibi bu hafta İstanbul Üniversitesi İletişim fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi.

EBRU CÜNDÜBEYOĞLU, DURUL BAZAN, SELEN SEYVEN, VE BURAK SERDAR ŞANAL OYUNCULUĞA BAŞLAMA HİKAYELERİYLE GENÇLERİ GÜLDÜRDÜ.

Üniversitelerden gelen yoğun istek üzerine geçtiğimiz hafta Sakarya Üniversitesi öğrencileriyle buluşan Avrupa Avrupa oyuncu ekibi bu hafta da İstanbul Üniversitesi İletişim fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi. Bayramdan sonra İstanbul Arel Üniversitesi'ne gidecek olan Avrupa Avrupa oyuncuları gençlerden büyük ilgi görüyor…

İstanbul Üniversitesi İşletim fakültesinde 19 Ekim Cuma günü söyleşiye katılan Avrupa Avrupa dizi oyuncuları, gençlerin sorularına verdikleri cevaplarla salonda kahkahaların kopmasına neden oldular. Enerjileriyle öğrencileri şaşırtan oyuncular yaptıkları komik esprileriyle gençlerle keyifli vakit geçirdi. AB (Avrupa Birliği) gibi önemli bir konuyu işleyen tek dizi olarak öğrencilerle bir araya gelen Avrupa Avrupa dizisi oyuncu ekibi (Ebru Cündübeyoğlu, Durul Bazan, Selen Seyven ve Burak Serdar Şanal ) üniversitelilerle buluşmaya devam ediyor.

Öğrencilerin nasıl oyuncu oldunuz sorusuna?

Durul Bazan "İktisat okuyordum bir gün kafayı kırdım bir arkadaşım konservatuara hazırlanıyordu. Bende sınava girdim ve ben kazandım o kazanamadı"

Selen Seyven "Benim dayım tiyatro oyuncusuydu. Kızlar dayıya aşık büyür ve çocukluğumdan itibaren hep oyuncu olmak istedim"

Ebru Cündübeyoğlu "Denk geldi başladıkJ 19 yıl oldu diyerek espiri yaparken"!!!

Burak Serdar Şanal "Düğünlerde oynuyordum yapımcımız görmüş" J diyerek öğrencileri kahkahaya boğdular…

Yapımcılığını Banu Akdeniz/ Mia Yapım'ın üstlendiği, "Avrupa Avrupa" dizisi Tarık Ünlüoğlu, Ebru Cündübeyoglu, Zuhal Topal, Kadir Çöpdemir, Selen Seyven, Durul Bazan, Şehsuvar Aktaş, Simge Selçuk ve Burak Serdar Şanal oyuncu kadrosuyla Pazar gecelerinin yine vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title