Attığı Skandal Tweet'in Ardından Tacı Geri Alınan Itır Esen Aylar Sonra Ortaya Çıktı

Attığı Skandal Tweet'in Ardından Tacı Geri Alınan Itır Esen Aylar Sonra Ortaya Çıktı

Miss Turkey 2018 birincisi olup attığı skandal Tweet ile tacı geri alınan Itır Esen, aylar sonra ortaya çıktı. Esen, ünlü markanın defilesinde görüldü.

Bu yılki Miss Turkey'de kraliçe seçilen, ancak daha önce attığı sosyal paylaşım mesajı ortaya çıkınca tacı geri alınan Itır Esen, Toni&Guy Hair Moments Mehtap Elaidi defilesinde podyuma çıktı.

ATTIĞI SKANDAL TWEETLER ORTAYA ÇIKMIŞTI

Türkiye'nin en güzel 20 kızının kaldığı finalde, yarışmayı Itır Esen'in aynı isimdeki yeğeni Itır Esen kazanmıştı. Ancak Itır Esen'in tacı geri alındı. Çünkü attığı tweetler ortaya çıktı.

ITIR ESEN'İN İLK TEPKİSİ

Yaşanan gelişmelerin ardından Miss Turkey birincilik tacı geri alınan Itır Esen, yarışmaya ait bütün fotoğraflarını sosyal medyadan silerek tepki gösterdi. Genç manken olayla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı.

PODYUMDA BOY GÖSTERDİ

Tüm bu olanlardan sonra Itır Esen, Toni&Guy Hair Moments Mehtap Elaidi defilesinde podyuma çıktı. 18 yaşındaki model konuyla ilgili soruları yanıtsız bırakırken, annesi Hande Esen şöyle konuştu: "Kızımla gurur duyuyorum. Ailesi olarak her zaman yanındayız."

ITIR ESEN KİMDİR?

Seslendirme sanatçısı Hayri Esen'in torunu Itır Esen, Miss Turkey 2017 finalisti, 1999 yılında doğdu.