Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'dan, Ali İsmail Korkmaz mesajı!

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'dan, Ali İsmail Korkmaz mesajı!

Gökhan Özoğuz, Eskişehir'deki Gezi Parkı direnişi sırasında dövülerek öldürülen 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz'ı, ölümünün 6'ncı yıl dönümünde andı.

Sanatçı Gökhan Özoğuz, Ali İsmail Korkmaz'ı unutmadı. Gökhan Özoğuz, Eskişehir'deki Gezi Parkı direnişi sırasında dövülerek öldürülen 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz'ı, ölümünün 6'ncı yıl dönümünde andı.

"KİMSE KİMSEYİ DÖVEMEZ"

Twitter hesabından paylaşım yapan Gökhan Özoğuz, "Düşüncesinden dolayı kimse kimseyi dövemez, dövmemelidir , dövememelidir! Hele Allahın verdiği canı hiçbir şekilde alamamalıdır! Bak anılıyor işte her zaman Tüm Halk ve Vatan severler tarafından.Yani kötü niyetliler kaybedemezler güzel yürekli insanları !#aliismailkorkmazölümsüzdür." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (55)

 • SERGEN:
  Tamam kimse ölmesin falan ama buişler savaşma seviş demekle olmuyo. solcu ölür insanlar ölmesin, sağcı ölür adı bile anılmaz. önce samimi olun, siz insan hayatını değil, ideolojiyi savunuyosunuz okadar.
 • HEPİNİZ AYNI SAHTEKARSINIZ..:
  TAMAM kimse kimseyi dövmesin ve öldürmesin bunda hem fikiriz. . peki kimsenin gezi gibi eylemlerde dışgüçlerin ve terör örgütlerinin maşası olup kendi ülkesini yakıp yıkmaya maddi zarar vermeye masum insanları öldürmeye hakkı var mı. . . halkın otobüslerini arabalarını yakmaya esnafın dükkanlarını yağmalamaya hakkı varmı. . . buna da hayır de hadi. . maskeleri ile molotof atarken demokrasi, sonra zarar görünce kardeşlik nerde diye bağırıyorsun. . .
 • BEN BENİM YA SEN:
  ADAM GİBİ ADAM FIRAT ÇAKIROĞLU''na gelince polislere saldırınca dilin bir tarafına kaçıyor. Her halttan da anlar oldun şebeklik yapar fenomen oldum sanıyorsun her şeyden yüz gram yiyorsun.
 • CRN:
  Daha kimler öldürülüyor kimler. Ne masum canlar yitip gitti. Onlar için en azından şehitler içinde bir tweetin olsun. O zaman samimi gelirsin insanlara. . .
 • GERÇEKLER:
  gökhan paçan yiyorsa sen onu terörsitlere söylesene ya da aşırı sol örgütlere söylesene sene al aşağı etsinler. . .
Tüm 55 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.