'Aşk Yeniden'

'Aşk Yeniden'

Türkan Şoray ve Cihan Ünal'ı Yıllar Sonra Bir Araya Getiren 'Aşk Yeniden' Adlı Dizinin Oyuncuları Basın Karşısına Çıktı

'Aşk Yeniden'

TÜRKAN ŞORAY VE CİHAN ÜNAL'I YILLAR SONRA BİR ARAYA GETİREN 'AŞK YENİDEN' ADLI DİZİNİN OYUNCULARI BASIN KARŞISINA ÇIKTI

Diziyi ve oyuncuları tanıtmak için Beykoz'da bir çiftlikte düzenlenen toplantıya çok sayıda gazeteci katıldı. Dizide rol alan oyuncuların tanıtıldığı basın toplantısına Şoray'ın teşekkür konuşması damgasını vurdu.

Dizi sektöründe inanılmaz bir yarışın yaşandığını, reyting sarmalında onlarcasının yayından kaldırıldığını anlatan Şoray, bu konuda tanıtımın önemini hatırlattı. Diziye destek veren gazetecilere teşekkür eden Şoray, 'Gecce yarılarına kadar çalışıyoruz; ama tanıtımı yapılamazsa hepsi boşa gidiyor. Ayrıca dizi çabuk tüketilen bir şey. Hemen bitiyor, öbür hafta yenisi... Onun için sizin burada olmanız ve bize destek vermeniz çok önemli. Sizi görünce yalnız olmadığımızı hissediyoruz.' dedi.

Reyting mücadelesinin ister istemez kendilerini de etkilediğini söyleyen oyuncuya rol arkadaşı Cihan Ünal, 'Ben de aynı şeyleri söyleyecektim.' diyerek destek verdi. Çok kaliteli bir dizi yaptıklarını söyleyen Şoray, 'Aşk Yeniden' için 'Pazar şekerlemesi.' nitelemesini yaparak, 'Amacımız şu mutsuz günlerimizde insanları birazcık olsun güldürmek.' dedi. Önümüzdeki günlerde TRT 1'de ekrana gelmesi planlanan diziyi Bora Tekay yönetiyor. 'Aşk Yeniden'de Zerrin Tekindor, Kemal İnci ve İlkay Saran gibi isimler rol alıyor.