Aşk uğruna büyük mücadele... "Kırık Hayatlar" yakında izleyiciyle buluşacak - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

  Aşk uğruna büyük mücadele... "Kırık Hayatlar" yakında izleyiciyle buluşacak

  Hürriyet - Magazin
   - Güncelleme:
  Aşk uğruna büyük mücadele...

  Yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli'nin üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun ve Özlem...

  Yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli'nin üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun ve Özlem Fidan Kamalıoğlu da bulunuyor. Senaryosunu Yaşar Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik'in kaleme aldığı "Kırık Hayatlar"ın yönetmen koltuğunda Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan oturuyor.

  Dizi, iki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi nasıl arkada bırakabileceğini ve Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkmasıyla yaşanacak büyük hesaplaşmaları ekrana taşıyacak.

  Hürriyet - Magazin

  İbrahim Coşkun, Mine Çayıroğlu, Zafer Öztürk, Çelebi, Magazin, Haber

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title