Aşk 101 2. sezon ne zaman? Netflix Aşk 101 yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

Aşk 101 2. sezon ne zaman? Netflix Aşk 101 yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

Aşk 101 2. sezon ne zaman? Netflix Aşk 101 yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Aşk 101 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Sorusunun yanıtı sorgulanan konular arasında yer alıyor. Netflix'in başarılı yapımı Aşk 101'in yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Peki, Aşk 101 2. sezon ne zaman? Netflix Aşk 101 yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

Alina Boz, Kubilay Aka, İpek Yazıcı, Mert Yazıcıoğlu ve Pınar Deniz'in başrolünde yer aldığı dizi ilk sezonuyla izleyenleri kendisine hayran bırakmıştı. Hayranları gelecek yeni sezon fragmanını bekliyor. Aşk 101 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Sorusunun yanıtı sorgulanan konular arasında yer alıyor. Netflix'in başarılı yapımı Aşk 101'in yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Peki, Aşk 101 2. sezon ne zaman? Netflix Aşk 101 yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar haberimizde…

AŞK 101 2. SEZON NE ZAMAN?

Başarılı oyuncu kadrosu ve hikayesiyle beğenilen Aşk 101 dizisinin 2. sezon çekimleri tamamlandı. Aşk 101 2. sezon yayınlanma tarihi hakkında ise resmi bir açıklama yapılmadı.

AŞK 101 2. YENİ SEZON FRAGMANI GELDİ Mİ?

Aşk 101 2. yeni sezon fragmanı henüz gelmedi. Yeni fragman gelir gelmez haberimizin içerisine eklenecektir.

AŞK 101 KONUSU NEDİR?

1990'lar Türkiyesi'nde, dışlanmış bir grup genç, onlarla kalmak için sebebi olsun diye sevgili öğretmenlerini birine âşık etmek için el ele verir. Okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutma konusunda plan yapan 17 yaşında bir grup asi genci odağına alan hikaye gençlerin aşkı keşfetme süreçlerini odağına alıyor.

1998 yılında geçecek olan dizide gençler, öğretmenlerini okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmek üzere işe koyulduklarında asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar ve bu yolculukta beraberken güçlü olduklarını, sevginin ise zorla var edilemeyeceğini fark ederler.

AŞK 101 OYUNCULARI KİMLER?

Kubilay Aka – Kerem

Kaan Urgancıoğlu – Kemal

Alina Boz – Eda

Pınar Deniz – Burcu

Mert Yazıcıoğlu – Sinan

Selahattin Paşalı – Osman

İpek Filiz Yazıcı – Işık

Müfit Kayacan – Necdet

Bade İşçil - Eda

Tuğba Ünsal - Işık

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title