Arnavutköy Deva Partisi İlçe Başkanlığına gece saatlerinde silahlı saldırı! Kurşun yağdırıp kaçtılar - Haberler
Haberi Paylaş

Arnavutköy Deva Partisi İlçe Başkanlığına gece saatlerinde silahlı saldırı! Kurşun yağdırıp kaçtılar

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Arnavutköy Deva Partisi Arnavutköy İlçe Başkanlığına gece saatlerinde silahlı saldırı düzenlendi. İddiaya göre bir otomobille parti binası önüne yanaşan zanlılardan bir tanesi araçtan inerek parti binasına 7 el ateş açtı. Kurşunlar camlar ve masalara isabet ederken binada kimsenin olmaması olası faciayı önledi.

Gece saatlerinde Arnavutköy Fatih Caddesi üzerinde bulunan Deva Partisi Arnavutköy İlçe Başkanlığı'nda yanaşan otomobilden inen bir kişi parti binasını hedef alacak şekilde 7 el ateş açtı. Açılan ateş sonucunda kurşunlar camlara ve masalara isabet etti. İçeride kimsenin olmaması ise adeta faciayı önledi.

"MİLLETİN İRADESİNE SİLAHLI SALDIRI GERÇEKLEŞTİ"

Parti binasının kurşunlanması ile ilgili açıklama yapan Arnavutköy Deva Partisi İlçe Başkanı Fatih Karabalık, "Şuanda emniyet ekiplerimiz burada kimliği belirsiz kişiler tarafından milletin iradesine ilçe binamıza silahlı saldırı gerçekleşti. Özellikle Arnavutköy'de bu tarz olaylar ile karşı karşıya geleceğimizi ummuyorduk.

"SADECE MAL KAYBIMIZ VAR"

Genel olarak baktığımızda Türkiye'de herkesin belinde bir silah var bugün burada bir yaralımız yok sadece mal kaybı var camlarımız kırıldı. Biz şu anda Deva ailesi olarak sükunetimizi koruyacağız genel merkezimiz ve il merkezimize bilgi verdik. Kamera kayıtlarını incelediğimiz zaman malum kişiler tarafından bir aracın park edildiğini bir kişini içeriden çıkarak partimizi hedef alarak kurşunlama yaptığını görebiliyoruz. Bizde avukatlarımız ve merkezimizden haber bekliyoruz olay şuanda çok sıcak." şeklinde konuştu.

Arnavutköy Deva Partisi İlçe Başkanlığına gece saatlerinde silahlı saldırı! Kurşun yağdırıp kaçtılar
İhlas Haber Ajansı / Batuhan Toprak - Son Dakika Haberleri
Haberi Kaydet
Yorumlar (3)
Abdullah Civelek:Terör bitiyor siyasetçilerin terörü başlıyor bu ülkenin savaşı bitmicek heralde
diyar-ı bekir:reklamın iyisi kötüsü olmaz
diyar-ı bekir:bilderbergci ali baboş efendi kendi kendini vurdurtmanıza gerek yok zaten ilk seçimde millet hepinizi oya dizip sandığa gömecek
500
title