Ağabey, uyuşturucu krizi geçiren kardeşini göğsünden vurdu

Ağabey, uyuşturucu krizi geçiren kardeşini göğsünden vurdu

Arnavutköy'de bir kişi, uyuşturucu krizi geçirdiği için evde kendine ve eşyalara zarar vermeye başlayan kardeşiyle kavga etti. Yaşananlara daha fazla dayanamayan ağabey, kardeşini göğsünden vurdu.

10.06.2020 17:53 | Son Güncelleme: 10.06.2020 19:16

Arnavutköy'de bir kişi, uyuşturucu krizi geçiren kardeşiyle kavga etti. Yaşananlara dayanamayan ağabey kardeşini göğsünden vurdu.

KRİZ GEÇİRDİ, AĞABEYİNE DE SALDIRDI

Olay, Arnavutköy Dağgülü Sokakta saat 16.30 sularında meydana geldi. İddiaya göre, uyuşturucu bağımlısı olan Sinan Gümüş evde kriz geçirmeye başladı. Kriz geçiren Gümüş, evde kendine ve eşyalara zarar vermeye başladı. Normalde Trakya'da yaşayan ancak evine ziyaret amaçlı gelen ağabeyi Bilal Gümüş kardeşini durdurmaya çalıştı. Kriz geçiren Gümüş kendisini durdurmaya çalışan ağabeyine de saldırdı. 2 kardeş kavga etmeye başladı. Ağabey Bilal Gümüş yaşananlara daha fazla dayanamadı ve kardeşi Sinan Gümüş'ü göğsünden vurdu.

Ağabey, uyuşturucu krizi geçiren kardeşini göğsünden vurdu

KARDEŞİNİ VURDUĞUNU İTİRAF ETTİ

Kardeşini vurduktan sonra olay yerinin yakınındaki kıraathaneye giden Bilal Gümüş, kardeşini vurduğunu itiraf etti. Bilal Gümüş polis ekiplerinin olay yerine gelmesiyle birlikte tutuklanarak polis karakoluna götürüldü. Göğsünden vurulan ve yerde ağır yaralı şekilde yatan Sinan Gümüş ise ambulans ekiplerinin olay yerine gelmesi ile birlikte ağır yaralı şekilde Arnavutköy Devlet Hastahanesi'ne kaldırıldı.

"KOMŞULARA SALDIRIYOR"

Yaşananları anlatan mahalle sakini Mustafa Yazıcı, "Bu adam içki bağımlısı, bir şeyler kullanıyor. Komşulara saldırıyor, sağa sola saldırıyor. Geçen gece annesini boğmaya çalıştı. 1 dakika daha geç kalsalardı annesini boğuyordu. Kaymakamlığa bildirdik, savcılığa bildirdi. Burada evi darma dağın etmiş. Abisi ve babası geliyor. Bu sefer onlara satırla saldırıyor. Saldırınca abisi de vuruyor" dedi.

Ağabey, uyuşturucu krizi geçiren kardeşini göğsünden vurdu

Kaynak: İHA

title