Arjantin'i Ağlatan Buluşma - Haberler
Haberi Paylaş

Arjantin'i Ağlatan Buluşma

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Arjantin'i Ağlatan Buluşma

Dha DIŞ HABER - Türk oyuncu Ergün Demir'e yapılan anneler günü sürprizi Arjantinlileri göz yaşına boğdu.

Dha DIŞ HABER -

Türk oyuncu Ergün Demir'e yapılan anneler günü sürprizi Arjantinlileri göz yaşına boğdu. Arjantin'in en büyük televizyon kanalı Canal 13'de yayınlanan Showmatch programında dans eden oyuncunun karşısında annesini görünce yaşadığı şaşkınlık ve ardından annesinin ayaklarına kapanarak yaptığı sevinç gösterisi program sunucusu Marcelo Tinelli dahil herkesi ağlattı. Beş aydır ailesinden ve ülkesinden uzak olan oyuncunun sevincine jüri üyeleri de kayıtsız kalamazken, sıfırcı jüri üyesi Marcelo Polino ilk kez Ergün Demir'e 10 tam puan vererek herkesi şaşırttı.

Programın ardından DHA'ya konuşan Ergün Demir, gerçekten böyle bir sürpriz beklemediğini söyleyerek "Kendimi dünyanın en mutlu insanı hissettim" dedi.

Ergün Demir sözlerine şöyle devam etti: "Çok şaşırdım ve görür görmez derhal annemin ayağına kapandım. Annem hayatı boyunca biz çocukları için çok büyük mücadeleler verdi, bizim için bir yandan fabrikalarda çalışarak bir yandan da inanç, gelenek ve kültürümüze uygun beş çocuk yetiştirdi. Defalarca davet ettim ama nasıl oldu bilmiyorum bu kez geldi. Kendimi dünyanın en mutlu insanı hissettim. Biliyorsun Tomris İncer'i kaybettik. Benim için gerçekten anne gibiydi. Çünkü üç sene boyunca 90 bölüm bir insana anne dedikten sonra onu artık annen gibi görüyorsun. Onu kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken, peşinden patlayan bombalar canımızı, içimizi yaktı. Bu kötü haberler peş peşe gelince gerçekten dans edecek halde değildim. Ama annemi karşımda görmek beni çok mutlu etti."

Arjantin'de 18 Ekim Pazar anneler günü. Güney yarımkürenin bu bölgesinde mevsimler ters olduğu için annelere adanan günün bahar aylarına yakışacağını düşünen Arjantinliler ekimin üçüncü pazarını anneler günü olarak kutluyor.

-Görüntü Dökümü

TV KAYDI

-program videosu

Ergün Demir gözleri bağlı

-annesi geliyor

-kavuşma anı

-konuşmalar

Haber : Canan KAYA, BUENOS AİRES/DHA

Arjantin'i Ağlatan Buluşma

Arjantin'i Ağlatan Buluşma

Arjantin'i Ağlatan Buluşma

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title