Aradığınız En Yeni Saatler Saat&Saat Online Mağazasında

Aradığınız En Yeni Saatler Saat&Saat Online Mağazasında

İLANDIR
20.10.2020 13:28 | Son Güncelleme: 20.10.2020 13:57
Aradığınız En Yeni Saatler Saat&Saat Online Mağazasında

Skagen, Emporio Armani, Guess, Tommy Hilfiger, Diesel gibi dünyaca ünlü markalarının en yeni modellerine Saat&Saat online mağazasında tek tık ile ulaşmak mümkün oluyor.

Dünyaca ünlü markalarının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, www.saatvesaat.com.tr adresinde hizmet veren online mağazasında en yeni koleksiyonları saat tutkunlarıyla buluşturuyor. Bu saatlereSaat&Saat online mağazasından kolayca ulaşılabilirken, binlerce farklı saat avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor. Online'a özel modeller de ise yüzde 60'a varan çok büyük fırsatlar saat tutkunlarını bekliyor.

Saat&Saat hakkında:

Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye'de distribütörlüğünü alarak büyümesini sürdürdü. 2016 yılında dünya markası Welder'in tüm haklarını satın alan ve Greenwich, Wesse gibi kendi saat markalarını da portföyüne ekleyen Saat&Saat, 2017'de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını ve 2018'de ise Polo Trophy markasının dünya haklarını alarak global arenaya adım attı. Bugün Saat&Saat; Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Guess, Michael Kors, Fossil, Tommy Hilfiger, Diesel, Armani Exchange, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30'a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 150 mağazası ve 400 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Distribütörü olduğu ve ürettiği markaların Türkiye'de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan "tüm mağazalarda teknik servis" hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.

Manşet

Haberler

title