Arabasında defalarca cinsel ilişkiye girdiği öğrencisine fırlattığı makas her şeyi ifşa etti

Arabasında defalarca cinsel ilişkiye girdiği öğrencisine fırlattığı makas her şeyi ifşa etti

Arabasında defalarca cinsel ilişkiye girdiği öğrencisine fırlattığı makas her şeyi ifşa etti

Amerika'nın Teksas eyaletinde meydana gelen olay, büyük şaşkınlık yarattı. Aracında defalarca ilişkiye girdiği öğrencisinin, kız arkadaşıyla samimi tavırlarına dayanamayan Katrina Maxwell adlı öğretmen, öğrencisine makas fırlattı. Bu olayı gören başka bir öğretmenin, konuyu okul yetkililerine bildirmesinin üzerine polis tarafından gözaltına alınan Katrina Maxwell, öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti.

Dünya basını, Amerika'nın Teksas eyaletindeki bir lisede yaşanılanları konuşuyor. Teksas'taki lisede öğretmenlik yapan 30'lu yaşlardaki Katrina Maxwell isimli kadının, öğrencisiyle defalarca ilişkiye girmesi, sınıfta kıskançlık krizi patlamasının ardından öğrenildi.

Çalıştığı lisede, 16 yaşındaki öğrencisiyle arasında yakınlaşma başlayan Katrina Maxwell isimli öğretmen, öğrencisiyle arasındaki ilişkinin ileriye gitmesinin ardından, çocukla arabasında cinsel ilişkiye girmeye başladı. İkilinin, Mart ve Nisan aylarında ilişkiye girdiği ortaya çıkarken, skandal ilişki, öğretmenin akılalmaz hatası sonucu fark edildi.

SEVGİLİSİYLE OTURURKEN MAKAS FIRLATTI

Derste oldukları sırada, karşı sırada sevgilisiyle birlikte samimi şekilde oturan öğrencisini kıskanan Katrina Maxwell, daha fazla dayanamayarak öğrencisine makas fırlattı. Bu sırada sınıfta olan başka bir öğretmen, Maxwell'in sinirini ve ikiliye makas fırlatmasını gördü.

ARAÇTA İLİŞKİYE GİRDİĞİNİ İTİRAF ETTİ

Maxwell'in makas fırlatma anına şahit olan öğretmenin olayı, yetkililere bildirmesinin ardından, skandal ilişkinin detayları ortaya çıktı. Adım adım takip edilen ikilinin, öğretmenin arabasına gittiği görüldü. Bu gelişmelerin ardından gözaltına alınan öğretmen Katrina Maxwell, karakoldaki ifadesinde öğrencisiyle 2 kez ilişkiye girdiğini söyledi.

"İKİ KEZ DEĞİL, DEFALARCA İLİŞKİYE GİRDİK"

Olayın ardından, 16 yaşındaki öğrenci de gözaltına alındı. Karakolda konuyla ilgili ifade veren öğrenci, öğretmenin "2 kez ilişkiye girdik" ifadesini yalanlayarak, 2 kez değil defalarca ilişkiye girdiklerini anlattı.

KAMPÜSE GELMESİ YASAKLANDI

İkili arasındaki ilişkinin ortaya çıkmasının ardından Katrina Maxwell isimli öğretmenin, okul kampüsüne girmesi yasaklandı. Maxwell, acil olarak görevden de uzaklaştırıldı. Diğer yandan öğretmenin kefaret bedeli 20 bin dolar olarak belirlendi. Bu paranın ödenmesi durumunda öğretmen serbest kalacak. Ancak meslek yaşamına devam edip edemeyeceği bilinmiyor.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title