Antalya'da 'Kürsübaşı' Şov

Antalya'da 'Kürsübaşı' Şov
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Antalya Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği, Keşif Ekibini ağırladı.

Antalya Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği, Keşif Ekibini ağırladı.

Keşif Ekibi Derneği Başkanı Hidayet Gültekin ve 30 kişilik bir gurubu ağırlayan Elazığlılar Derneği, misafirlerine yöresel lezzetlerden, içli köfte, cevizli sucuk ve cevizli pestil ikram etti. Elazığ yöresinden şarkı ve türküler söylenirken, Elazığlılara özgü halk oyunları ve çayda çıra oynandı.

Kürsübaşı korosu Elazığ'ı aratmadı. Koro, Esat Esmeray, Semih Özel, Erdal Yıldırım, Emrah Temel ve Ümit Çakmak'tan oluşurken, cümbüşte Zeynel Abidin, kemanda Caner Demirel, sazda Alparslan Göçmez ve Ud'da Sabahattin Talu yer aldı. Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Kürşat Yeşilkaya ve Yönetim kurulundan, Mete Cihangiroğlu, Erhan Onat, Oğuz Yılmaz, Haluk Atasoy Muhasib, Rıdvan Solmaz, Ahmet Al, Murat Zengin, Fatih Talu'da gecede hazır bulundular.

Gecede Başkan Yeşilkaya, Keşif Ekibi Derneğini Antalya Elazığlılar Derneğinde Misafir etmekten onur duyduklarını söyledi.

Yeşilkaya daha sonra Keşif Ekibi Dernek Başkanı Hidayet Gültekin'e teşekkür plaketi sondu. - ANTALYA

Antalya'da 'Kürsübaşı' Şov
Antalya'da 'Kürsübaşı' Şov

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (1)
ESAT ESMERAY: Kendini tanımak, kendini nasıl gördüğünle başkalarının seni nasıl gördüğü arasında büyük bir fark olmaması anlamına gelir. Yönetime, Misafirlerimize, Kürsübaşı ekibine, Basınımıza gönül dolusu sevgi, saygı vede hoşgörülerimizi sunuyorum. Teşekkürlerimi sunuyorum, Kurban bayramınızı candan kutluyoruz.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title