Evinin bahçesinde temizlik yapan vatandaş, insana ait kafatası buldu

Evinin bahçesinde temizlik yapan vatandaş, insana ait kafatası buldu

21.02.2021 21:32 | Son Güncelleme: 21.02.2021 22:47

Antalya'da evinin yan tarafında bulunan bahçede temizlik yapan Bayram Özkan, çalılıkların arasında insana ait kafatası buldu. Ekiplerin ilk yaptığı incelemede insana ait kafatasının 5-10 yıllık olduğu belirlendi.

Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Güzeloba Mahallesi'nde yer alan müstakil evinin yan tarafında bulunan bahçede temizlik yapan Bayram Özkan, yerde bir gördüğü cisme yaklaştı. Gördüğü cismin insan kafatası olduğunu fark eden Özkan, durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. Kısa sürede polis ve olay yeri inceleme ekipleri sevk edildi. Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı çalışmanın ardından bahçede bulunan kafatası incelenmek üzere Antalya Adli Tıp Kurumu'na, oradan da Antalya Kriminal Polis Laboratuvar Müdürlüğü'ne götürülerek incelemeye alınacak.

BAŞKA KEMİĞE RASTLANMADI

Ekiplerin ilk yaptığı incelemede insana ait kafatasının 5-10 yıllık olduğu belirlendi. Öte yandan polis ekipleri, bahçede kafatası dışında insana ait kemik olup olmadığını da araştırırken, herhangi bir kemiğe rastlamadı.

"TEMİZLİK YAPARKEN BULDUM"

Müstakil evinin yan tarafındaki bahçede insan kafatası bulan Bayram Özkan, "Bahçe biraz düzensizdi, fare ve haşereler gelmesin diye temizlik yaparken kafatası buldum ve hemen polis ekiplerini aradım. Daha önce böyle bir şey başıma gelmemişti, ilk kez yaşıyorum ve çok şaşkınım. 400-500 metre ileride bir mezarlık var orayla ilgili olabilir diye düşünüyorum" dedi.

Evinin bahçesinde temizlik yapan vatandaş, insana ait kafatası buldu
Evinin bahçesinde temizlik yapan vatandaş, insana ait kafatası buldu

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Adem AKALAN

Haber Yorumları (13)
YAHYA: Failli mehcul olayındandır belki?
CORÇ: OYUNCAKTIRRR.
DÜNYA YALAN: Yalan dünya. Bugün varız yarın yokuz. İnsanın ne kadar aciz olduğunu ve başına gelecek sonun bu olduğunu iyi anlatan bir ibretlik olay. Sonuç olarak ebedi hayat olan Ahirete çalışmak lazım.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title