Anne, kızının odasının fotoğrafını çekip paylaştı! Yatak detayı nedeniyle sosyal medya ayağa kalktı - Haberler
Haberi Paylaş

Anne, kızının odasının fotoğrafını çekip paylaştı! Yatak detayı nedeniyle sosyal medya ayağa kalktı

Anne, kızının odasının fotoğrafını çekip paylaştı! Yatak detayı nedeniyle sosyal medya ayağa kalktı

Avusturya'da bir kadın tarafından paylaşılan fotoğraf, sosyal medyada büyük eleştiri aldı. Kızının odasını "Yeni nesil" olarak adlandırılan bir yöntemle tasarladığını belirten kadın, oyun alanı açtığını söyledi. Ancak sosyal medya kullanıcıları, küçük kızın yatağının yerde olması nedeniyle anneye eleştiri yağdırdı.

Çocuk gelişimi ve çocuk bakımı, günümüzde bilimin sık takip ettiği konular arasında yer alıyor. Son dönemde ortaya çıkan Montessori eğitim yöntemi de dünya genelindeki aileler tarafından uygulanmaya başladı. Çocukların bağımsız olmasına büyük önem veren bu yöntem, doğaları gereği öğrenmeye istekli çocuklar yetiştirip; ayrıca yeterince destekleyici ve iyi hazırlanmış bir öğrenme ortamı sağlamayı amaçlıyor.

Avusturya'da yaşayan bir kadın da sosyal medya hesabından kızı için yeni düzenlediği odanın fotoğrafını paylaştı. Odanın düzenini Montessori eğitim sistemine göre ayarladığını belirten kadın, aldığı yorumlar karşısında büyük üzüntüye uğradı.

Sosyal medya kullanıcıları, küçük kızın yatağının yerde olması nedeniyle annesini eleştiri yağmuruna tuttu. Kullanıcılar, küçük bir kızın yerde yatmasının sağlıklı olmadığını ve bu durumun yanlış olduğunu savundu. Ancak fotoğrafı paylaşan kadın da yatağın tamamen yerde olmadığını ve altında tahtalar olduğunu dile getirdi.

Annenin paylaşımını eleştirenler kadar destek verenler de oldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları, bu tarz bir odanın, küçük çocuğun gelişiminin olumlu yönde etkileyeceğini savundu. Konuyla ilgili tartışmalar sürüyor.

Barış Yahya Çinçin
Gündem Editörü Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Sosyal Medya, Dünya, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (7)
Melike Akav:Bende kızıma böyle bir oda yapmıştım. Oynar oynar sonra gidip yatardı uykusu gelince. Hep kendi sınırlarını koruyan kendine özgüveni yüksek bir kadın oldu.. Cevap Yaz 3 27 Yayından Kaldır
Merve46:Eskiden yatak mi vardi gayet normal Cevap Yaz 2 35 Yayından Kaldır
pentakill lol:yer yatağı her zamn daha iyidir. hele bide döşek yünden yapılmışsa aldığın kaliteli uykunun keyfine doyum olmaz. Cevap Yaz 37 215 Yayından Kaldır
Tüm 7 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title