Altındağ Belediyesi'ne Gençlik Ödülü - Haberler
Haberi Paylaş

Altındağ Belediyesi'ne Gençlik Ödülü

Altındağ Belediyesi'ne Gençlik Ödülü
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Politika

Altındağ Belediyesi, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen festivalde ödüle layık görüldü.

Altındağ Belediyesi, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen festivalde ödüle layık görüldü. Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldı.

Altındağ Belediyesi, yürüttüğü gençlik çalışmaları nedeniyle ödüllendirildi. Başkent Millet Bahçesi'nde düzenlenen "Tam Bana Göre Festival" kapsamındaki ödül töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirildi. Törende Yerel Yönetimler proje yarışmasına katılan belediyelere kültür, sanat, yayıncılık, eğitim ve spor faaliyetleri alanlarında ödüller verildi. Altındağ Belediyesi ise gençlik alanında yürüttüğü başarılı çalışmalarıyla ödül almaya hak kazandı. Başkan Balcı, "Gençlik çalışmaları ödülümüzü Cumhurbaşkanımızın elinden almak bizim için çok büyük bir gurur kaynağı. Sayın Cumhurbaşkanımızın iradesi ve vizyonu doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Altındağ'da kültür, sanat ve eğitim alanında gençlere yönelik hizmetlere ayrı bir önem verdiklerini vurgulayan Başkan Balcı, "Her fırsatta geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi destekliyor ve gençlik politikalarımızı bu yönde çiziyoruz. Altındağ, Ankara ve Türkiye gençlerimizin ellerinde yükselecek inşallah. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde millet ve ülke sevdalısı bir gençlik yetişiyor" ifadelerini kullandı. - ANKARA

Altındağ Belediyesi'ne Gençlik Ödülü

Altındağ Belediyesi'ne Gençlik Ödülü

Altındağ Belediyesi'ne Gençlik Ödülü

Altındağ Belediyesi'ne Gençlik Ödülü

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Altındağ Belediyesi, Altındağ, AK Parti, Balcı, Politika, Haber

title