Alişan'ın Eşi Buse Varol'dan 'Hamilelik' Söylentilerine Tepki: Karnım Hiç Büyümedi, Hala 36 Bedenim

Alişan'ın Eşi Buse Varol'dan 'Hamilelik' Söylentilerine Tepki: Karnım Hiç Büyümedi, Hala 36 Bedenim

Alişan'ın eşi Buse Varol'un sosyal medyada dolaşan 3,5 aylık hamilelik görüntüsü çok konuşulmuştu. Fotoğrafın yayılması üzerine Buse Varol söylentilere cevap verdi. Varol, "Karnım hiç büyümedi, hala 36 bedenim" dedi.

İnstagramda Alişan'ın eşi Buse Varol'un hamile görüntüsü kafa karıştırmıştı. Sosyal medya kullanıcıları, Buse'nin 3,5 aylık hamile görüntüsüne yorum yağdırdı. 'Buse Varol ve Alişan'ın bebeği 3,5 aylıktan daha büyük, 'Bu bebek kesinlikle 3,5 aylık değil' yorumları yapılmaya başlandı. Bunun üzerine teve2'de Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt tarafından sunulan 2. Sayfa programınabağlanan Buse Varolşu açıklamaları yaptı:

"KARNIM HİÇ BÜYÜMEDİ HALA 36 BEDENİM"

"O fotoğraf gerçek değil. Bir arkadaşımın annesi karnımın ne kadar büyüdüğünü merak etmiş, biz de gönderelim dedik. Ben de iyice şişirdim karnımı hani sanki büyümüş gibi görünsün diye. Biz ona gönderdik, o da kendi Instagram hesabından paylaşmış. Oradan da görmüşler ve almışlar fotoğrafı. Yok Buse'nin bebeği altı aylık, yok beş aylık demeye başladılar. Oysa beni Instagram hesabımdan takip edenler bilir. Karnım hiç büyümedi daha. Hatta hala 36 bedenim çok şükür büyüme yok daha. Bebeğimiz de 14 Şubat'ta doğacak. Bir hafta önce doğmazsa ya da bir sürpriz olmazsa."

İşte Buse Varol'un tartışmaya yol açan o görüntüsü;