AK Partili Belediye Başkanı Hamza Şayir'den meclis toplantısında çok konuşulacak sözler: Dilovası'nda ne kadar gay varmış - Haberler
Haberi Paylaş

AK Partili Belediye Başkanı Hamza Şayir'den meclis toplantısında çok konuşulacak sözler: Dilovası'nda ne kadar gay varmış

Haberler.com - Haberler | Güncel

Dilovası Belediye Başkanı AK Partili Hamza Şayir, belediyenin bu ayki meclis toplantısında dikkat çeken ifadeler kullandı. Başkan Şayir, ilçeden Kanada'ya gidenler için, "Ne kadar gay varmış haberimiz yokmuş. İltica etmek için 'Biz gayız' diyorlar" ifadelerini kullandı.

Kocaeli Dilovası Belediyesi aralık ayı meclis toplantısına AK Partili Belediye Başkanı Hamza Şayir'in sözleri damga vurdu.

"HALK EKMEK KUYRUĞUNA GİRİYOR"

Toplantıda, Dilovası'na yaptığı yatırımlardan bahseden Hamza Şayir'e Saadet Partisi Meclis Üyesi Turan Tekgül tepki göstererek, "Şu anda bu kadar müjdeyi veriyorsunuz ama insanlar Dilovası'nda aç, halk ekmek kuyruğuna giriyor. Bunlarla ilgili ne yapabiliriz?" diye sordu.

"NE ÇOK GAY VARMIŞ"

Başkan Şayir ise Tekgül'ün sorusuna, Dilovası'ndan Kanada'ya göç edenler üzerinden cevap verdi. Şayir, "Dilovası'nda ne kadar gay varmış haberimiz yok ya. İltica etmek için 'Biz gayız' diyorlar" dedi. Dilovası'nda 2020 yılı içerisinde yaklaşık 2 bin kişinin Kanada'ya göç ettiği iddia ediliyordu.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Hamza Şayir, Dilovası, Kocaeli, İzmit, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title